Yönetimin satmak istediği Belhanda, Galatasaray'dan 3 sezon daha kontrat talep etti - Son Dakika

Yönetimin satmak istediği Belhanda, Galatasaray'dan 3 sezon daha kontrat talep etti

Galatasaray'da Younes Belhanda kapsamında yaşanan transfer krizi sürüyor. Sarı kırmızılıların satış listesine koyduğu ve kulüp bulmakta zorlandığı Faslı futbolcu, maaş indirimini kabul edip yönetimden 3 sezon daha kontrat talebinde bulundu. Kulübün şaşkınlıkla karşıladığı teklifin reddedildiği bildirildi.

Yeni transfer yapabilmek için harcama limitleri doğrultusunda takımdaki yüksek maliyetli futbolcuları gönderme planları yapan Galatasaray yönetiminde Younes Belhanda tüm planları bozmaya devam ediyor. Kulüpte transfer düğümü Faslı oyuncunun satılmasına bağlanırken oyuncunun bu sezon gönderilememesi nedeniyle istenen adımlar da atılamıyor. Gelişmelerin ardından Belhanda ise yönetimi şok eden talebini iletti.

Sabah'ın haberine göre 30 yaşındaki oyuncu, kontratının uzatılmasını istedi. Yıllık ücretini 2 milyon euroya düşürebileceğini ileten ve 3 sezon için kontrat talep eden 30 yaşındaki oyuncunun isteği karşısında yönetim şaşkına dönerken teklif reddedildi.

HER 25 PUAN İÇİN 100 BİN EURO

Belhanda lig ve Avrupa maçlarında sahaya çıktığında takımın kazandığı her puan için 5 bin euro alırken, oyuncunun görev aldığı maçlarda kulübün topladığı her 25 puan için de artı olarak 100 bin euro kasasına koyuyor.

GARANTİ ÜCRETİ

2017-18 sezonunda Dursun Özbek yönetiminde, bonuslarla birlikte 11 milyon euro ödenerek alınan Belhanda ile 4 sezon için imza atılırken garanti ücret olarak da 3 milyon 350 bin euro ödeniyor.

Yönetimin satmak istediği Belhanda, Galatasaray'dan 3 sezon daha kontrat talep etti

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 15:53

Son Dakika Spor Yönetimin satmak istediği Belhanda, Galatasaray'dan 3 sezon daha kontrat talep etti - Son Dakika Spor

YORUMLAR (3)
  • EGO...: ilk uçakla yollansın geldiğinden beri düzelmesini bekliyoruz son maçlarda biraz hareket yaptı bunlar kurnazca hareketler sözleşmeyi kapsın yine saçmalamaya devam edecektir ..F.T de her halini kabul ediyor kısaca yandık ...eğer gitmez se... Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır

Son Dakika

Songül Karlı, "Hep bir yerlerin konuşuluyor" diyen oğluyla çekildiği fotoğrafını paylaştı AstraZeneca'nın aşı çalışmaları 2. kez sekteye uğradı! Bir gönüllüde daha yan etki görüldü Medipol Başakşehir - Galatasaray maçı başladı! Canlı anlatım Annie Kilner'ın, Kyle Walker'la ayrı oldukları sürede 20 yaşında biriyle ilişki yaşadığı ortaya çıktı Suç makinesi cezaevi firarisi, piknik yaparken yakalandı Sarımsak toplamak için evden ayrılan 2 kardeşten birinin cansız bedeni bulundu Yoldan geçenlerin güreş yaptığını sandığı iki kişinin kavga ettiği ortaya çıktı Konyaaltı Sahili'nde görülen Türk denizaltısı turistleri şaşırttı