Onur Ünlü'den ilginç proje! Kurduğu internet sitesinden "hayatını satıyor" - Son Dakika

Onur Ünlü'den ilginç proje! Kurduğu internet sitesinden "hayatını satıyor"

Senarist ve yönetmen Onur Ünlü, kurduğu "hayatimisatıyorum.com" adlı internet sitesinde kendisine ait eşyaları satmaya başladı. Ünlü'nün bu ilginç projesi sosyal medyada büyük ilgi görürken, satışa sunulan eşyalar arasında Altın Portakal ödülünün olması dikkat çekti.

Leyla ile Mecnun dizisi ile tanınan senarist ve yönetmen Onur Ünlü, kurduğu internet sitesinde kendisine ait eşyaları satmaya başladı. Eşyalarını 'hayatimisatıyorum.com' isimli internet sitesinden satışa sunan Ünlü, çektiği film ve dizilerde kullandığı objeler ile kişisel eşyalarını açık artırmaya koydu. İlginç proje, sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Ünlü, kendisinden yaşça küçük güzel oyuncu Hazar Ergüçlü ile yaşadığı ilişkiyle de geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti.

"TÜM MADDİ VE MANEVİ DEĞERLERİN SATIŞIDIR"

Altın Portakal ödüllü yönetmen ve senarist Onur Ünlü, "hayatimisatiyorum.com" isimli internet sitesinde kendisine ait eşyaları satmaya başladı. Onur Ünlü, sitenin hakkında kısmında yaptığı açıklamada "Hayatımı satıyorum nedir?" sorusuna "Onur Ünlü'nün yaşamı, ölümü ve sonrası da dahil olmak üzere hayatına dair tüm maddi manevi değerlerin satışıdır" ifadelerine yer verdi.

Onur Ünlü'den ilginç proje! Kurduğu internet sitesinden 'hayatını satıyor'

ÖDÜL DE SATIYOR SÜRPRİZ KUTU DA...

Ünlü, internet sitesinde, Altın Portakal ödülünü, 'Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi' filminde kullanılan klaket ve 'Kırık Kalpler Bankası' filminin ilk ve tek orijinal afişinin yanı sıra, 'Onur Ünlü'ye ait nesnelerle dolu sürpriz kutu' ismiyle bir adet kutu ile üzerinde 'Saçma zamanla anlam kazanır' yazan bardak gibi birçok ürünü satışa koydu. Sitedeki bazı ürünler açık artırmayla, bazıları ise sabit fiyatla alıcısını bekliyor.

Onur Ünlü'den ilginç proje! Kurduğu internet sitesinden 'hayatını satıyor'

"BELKİ DE ONUR ÜNLÜ KOMPLE SİZİN OLUR"

Sitenin ana sayfasında ise, "Onur Ünlü'nün nesi var nesi yok satın almak istemez misiniz? İster sabit fiyatlı ürünlere parayı tak diye yapıştırın! İsterseniz açık artırmaya girip, en iyi fiyatı verin ve ürünü kapın! Belki de Onur Ünlü komple sizin olur, kim bilir?" yazısı yer aldı. Onur Ünlü'nün kurduğu internet sitesi sosyal medyada da ilgi çekti.

Onur Ünlü'den ilginç proje! Kurduğu internet sitesinden 'hayatını satıyor'

ONUR ÜNLÜ KİMDİR?

Leyla ile Mecnun, Güneşin Oğlu, Beş Şehir, Şubat, Sen Aydınlatırsın Geceyi, Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi, Ben de Özledim, İtirazım var, Beş Kardeş, Kırık Kalpler Bankası, Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok gibi birbirinden ünlü ve sevilen yapımların yönetmenliğini ve senaristliğini yaptı. Ayrıca Ah Muhsin Ünlü mahlasıyla şiirler yazıp, şiirlerini Gidiyorum Bu isimli kitapta topladı.

Onur Ünlü'den ilginç proje! Kurduğu internet sitesinden hayatını satıyor

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2020 11:30 - Kaynak: DHA

Son Dakika Kültür Sanat Onur Ünlü'den ilginç proje! Kurduğu internet sitesinden 'hayatını satıyor' - Son Dakika

YORUMLAR (16)
  • Hiç: 47 yaşındayım, annem bebeklik kıyafetlerimi ve o kıyafetlerle çekilmiş fotoğraflarımı evlenirken bana vermişti, hala senelerdir saklarım, dünyalara değişmem. Çıkmaza girdiğim her durumda beni hayata bağlayan şeylerden birisidir. Ev araba bıraksa ne hissedecektim, beni hayata mı bağlayacaktı. Annem artık alzhaimer hastası. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Acun Ilıcalı'nın canlı yayında zor anları! "Bağış yapacağım" diye yayına bağlanan kadın, yardım istedi Kayseri'de gözü dönmüş adamın eşinin boğazını kesip eşarpla boğmaya çalıştığı anların yeni görüntüleri ortaya çıktı Canlı yayında kızının ölüm haberini alan acılı annenin ağıtları yürek yaktı Taksim'de genç kadını taciz eden kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı Kadın sürücü, aracın camını tekmeleyen saldırganı kaputun üzerinde polis merkezine götürdü Cani baba, doğacak bebeğinin cinsiyetini öğrenmek için eşinin karnını yardı Oğlunu boğarak öldürdüğü kesinleşen eski futbolcu Cevher Toktaş için ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi Ehliyet bilgileri çipli kimlik kartlarına yüklenmeye başlandı