Yörük Sanayici İşadamları Halı Saha Maçında Buluştu - Son Dakika

Yörük Sanayici İşadamları Halı Saha Maçında Buluştu

05.01.2012 13:40
Yörük Sanayici İşadamları Halı Saha Maçında Buluştu, System.String[]

(YÖRSİAD) organize ettiği halı saha maçında biraraya gelen işadamları, iş stresinden uzaklaşıp ter attı.

Yörük Sanayici ve İşadamları Derneği'nin

(YÖRSİAD) organize ettiği halı saha maçında biraraya gelen işadamları, iş stresinden uzaklaşıp ter attı.

AKEV Koleji halı sahasında oynanan maçta konuşan YÖRSİAD Başkan Yardımcısı ve Sosyal Komite Başkanı Musa Taşkın, iyi bir takıma sahip olduklarını belirterek, kendilerine rakip aradıklarını söyledi.

Taşkın, "Derneğimiz içinde çeşitli komiteler oluşturduk. Sosyal Komite Başkanı olarak bu tip organizasyonlar gerçekleştiriyoruz" dedi.

Amaçlarının dernek üyelerini biraraya getirmek olduğunu vurgulayan Taşkın, halı saha futbol aktivitelerinin dışında kültürel alanda tiyatro, konser ve paintball organizasyonları düzenlediklerini kaydetti.

- ANTALYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yörük Sanayici İşadamları Halı Saha Maçında Buluştu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Derbi maçı sonrası Fenerbahçe taraftarının coşkusu stat çevresine taştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Fenerbahçe taraftarından rakibi kızdıracak tezahürat: Trabzon kümeye Evde çıkan yangında dumandan zehirlenen 2 çocuk hayatını kaybetti Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı