Youtuber Vitaly Zdorovetskiy'nin şimdi de annesi sahaya girdi! - Son Dakika

Youtuber Vitaly Zdorovetskiy'nin şimdi de annesi sahaya girdi!

14.07.2019 16:07

Youtuber Vitaly Zdorovetskiy'nin sevgilisi Kinsey Wolanksi'nin Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya girmesinin ardından şimdi de annesi Elena, Kriket Dünya Kupası finalinde sahaya girdi.

İngiltere ile Yeni Zelanda arasında oynanan Kriket Dünya Kupası finalinde bir kadın, üzerinde bir cinsel ilişki film sitesinin reklamı yazan mayo ile ile sahaya girmeye çalıştı. Kadın, saha kenarındaki güvenlik görevlilerinin farketmesi sonrası kıskıvrak yakalandı.

"SAHADA ÇIPLAK KOŞACAKTI"

Sahaya girmeye çalışan kadının Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya giren Kinsey Wolanski'nin erkek arkadaşı Vitaly Zdorovetskiy'nın annesi Elena olduğu ortaya çıktı. Olaydan sonra Vitaly, annesinin sahada çıplak bir şekilde koşmak istediğini ve annesinin çılgın olduğunu söyledi.

"EN BELALI ANNE"

Wolanski de erkek arkadaşının annesinin kendisini taklit etmesi ile ilgili olarak ''En belalı anne'' yorumunda bulundu.

Youtuber Vitaly Zdorovetskiy'nin şimdi de annesi sahaya girdi!

Son Dakika Spor Youtuber Vitaly Zdorovetskiy'nin şimdi de annesi sahaya girdi! - Son Dakika Spor

YORUMLAR (7)
  • Kaportacı Abdi: Anasıda kızıda aynı, amaçları reklam yapmak, gelsinler o şekilde Türkiyede reklam yapsınlarda, kaporta sağlam kalıyormu kalmıyormu,param parça olurlar Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! MİT operasyonuyla kırmızı bültenle aranan PKK terör örgütünün Metina sorumlusu öldürüldü UEFA, Şampiyonlar Ligi formatını değiştirecek! Üzerinde durulan 2 plan var Yerli otomobil TOGG'un pili Türkiye'de üretilecek Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu Kızgın damadın ormanlık alanı sulayarak yetiştirdiği mantarlar yok satıyor Babasını öldüren genç, "Ailevi sorunlarımız vardı" dedi Rus gazeteci Ermeni cephesinden bildirdi: Dayanılmaz bir koku var, askerlerin cesetleri ortalıkta duruyor Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak