Yozgat'ta 2012 Yılı Yatırımları Değerlendirildi - Son Dakika

Yozgat'ta 2012 Yılı Yatırımları Değerlendirildi

19.01.2012 10:20
Yozgat'ta 2012 Yılı Yatırımları Değerlendirildi, System.String[]

Yozgat'ta 2012 yatırımlarının değerlendirildiği toplantı Vali Necati Şentürk başkanlığında yapıldı.

Yozgat'ta 2012 yatırımlarının değerlendirildiği toplantı Vali Necati Şentürk başkanlığında yapıldı.

Yozgat Valiliği Salonunda düzenlenen toplantıya, Vali Yardımcıları Kemal Şahin ve Erdoğan Temizyürek, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muammer Yanık, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İbrahim Tamer ile yetkililer, mimar ve mühendisler katıldı.

Vali Necati Şentürk, toplantıda yaptığı konuşmada, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne atanan 17 mimar ve mühendisle birlikte teknik eleman sıkıntısının büyük ölçüde giderildiğine dikkati çekti.

Şentürk, "Projelerin hazırlanması, zemin etütleri, yaklaşık maliyetlerinin hesaplanması ve diğer konularda bir an önce hazırlıkların tamlanacağını, dolayısıyla ihalelerin zamanında yapılacağını ve bir gecikme yaşanmayacağını düşünüyorum. Yatırımlarda görevli tüm arkadaşlarımızdan ilimize yapılacak olan hizmetlerin gecikmemesi ve bir an önce hayata geçebilmesi için gerekli hassasiyeti göstermelerini istiyorum" diye konuştu.

Şentürk'ün konuşmasının ardından, 2012 yılında yapılacak yatırımların ihale hazırlıkları ve diğer konular değerlendirildi.

- YOZGAT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yozgat'ta 2012 Yılı Yatırımları Değerlendirildi - Son Dakika


Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama