YOZGAT'TA OSB'DEKİ İŞÇİLERE YERİNDE AŞI UYGULANDI - Son Dakika

YOZGAT'TA OSB'DEKİ İŞÇİLERE YERİNDE AŞI UYGULANDI

16.06.2021 13:13

YOZGAT'ta, Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan tekstil fabrikasında çalışan 325 işçiye, mobil ekipler tarafından iş yerlerinde Covid-19 aşısı yapıldı.

YOZGAT'ta, Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan tekstil fabrikasında çalışan 325 işçiye, mobil ekipler tarafından iş yerlerinde Covid-19 aşısı yapıldı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın, "Üretimin devamlılığı ve güvenliği için organize sanayi bölgelerinde mobil ekiplerimizle yerinde aşı uygulamasına başlıyoruz. Çarklar dönmeye devam edecek. Bu güce güvenin" açıklamasının ardından, Yozgat'ta mobil sağlık ekipleri harekete geçti. Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan tekstil fabrikasında çalışan 325 işçiye, mobil ekipler tarafından iş yerlerinde Covid-19 aşısı uygulandı.

Fabrika Müdürü Turan Laçin, üretimin aksamadan devam etmesi için yapılan uygulamanın memnuniyet verici olduğunu söyleyerek, "İşçilerimizin aşılanması için İlçe Sağlık Müdürlüğüne müracaat ettik ve sağlık ekipleri fabrikamıza geldi ve aşılama çalışmasına başladı. İşçilerimizin aşı olmaları bize çok büyük avantaj sağlıyor. Personelin aşıya gidip gelmesi bizim için sıkıntı olurdu. Bize sağladıkları destekten dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

YORUMLAR
500
Manisa OSB'de hidrojen sülfür gazı tehlikesi; 4 işçi zehirlendi Manisa OSB'de hidrojen sülfür gazı tehlikesi; 4 işçi zehirlendi Covid-19 aşısı olmadığı için işten tazminatsız atılan çalışanı, mahkeme haklı buldu Covid-19 aşısı olmadığı için işten tazminatsız atılan çalışanı, mahkeme haklı buldu Gümüşova OSB'nin son durumu görüşüldü Gümüşova OSB'nin son durumu görüşüldü
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel YOZGAT'TA OSB'DEKİ İŞÇİLERE YERİNDE AŞI UYGULANDI - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement