YSK, "Millet İttifakı" İsminin Seçimlerde Kullanılmasına İzin Verdi - Son Dakika

YSK, "Millet İttifakı" İsminin Seçimlerde Kullanılmasına İzin Verdi

08.05.2018 18:51

Yüksek Seçim Kurulu, CHP, İyi Parti, Saadet Partisi ve DP'nin seçimlerde "Millet İttifakı" ismini kullanmasına izin verdi.

Yüksek Seçim Kurumu, CHP, İyi Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti'nin seçimlerde "Millet İttifakı" ismini kullanmasını onayladı.

MİLLET PARTİSİ İTİRAZDA BULUNMUŞTU

Millet Partisi, CHP, SP, İYİ Parti ve DP olmak üzere 4 partiden oluşan "Millet İttifakı"na itirazda bulunmuştu.

YSK, "MİLLET İTTİFAKI"NA İZİN VERDİ

YSK 'Millet İttifakı' isminin kullanılmasına onay verdi. CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti'nin kuracağı ittifakın ismi 'Millet İttifakı' olarak belirlenmişti.

SEÇİM KURULLARI ÖĞLE ARASINDA DA AÇIK OLACAK

YSK, imza verme işlemlerinde, öğle arasında da seçim kurullarının açık olması için karar aldı.

YSK, Millet İttifakı İsminin Seçimlerde Kullanılmasına İzin Verdi

Son Dakika Güncel YSK, 'Millet İttifakı' İsminin Seçimlerde Kullanılmasına İzin Verdi - Son Dakika


Son Dakika

Kan donduran vahşet! Ünlü dizilerde çalışan set asistanını bıçakla öldürdüler, ormanda yakarak yok etmek istediler Messi, attığı golü Maradona'nın Newell's formasıyla kutlayarak efsaneyi andı Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti EDHO dizisi ekibinden 3 kadına otel odasında dehşeti yaşatan saldırganların görüntüleri ortaya çıktı Kadir Şeker'in babası: Oğlumun masum olduğu bir kez daha ortaya çıktı Son Dakika! ABD'li Moderna'nın koronavirüs aşısı ciddi vakalarda %100 etki sağladı 6 yaşında burnuna soktuğu bozuk para 53 yıl sonra çıkarıldı Bir korse markasının reklamını yapan Hanife Gürdal, verdiği pozla alay konusu oldu