YTÜ'de Sosyal Medya Zirvesi Düzenleniyor - Son Dakika

YTÜ'de Sosyal Medya Zirvesi Düzenleniyor

12.11.2013 11:14
YTÜ'de Sosyal Medya Zirvesi Düzenleniyor, System.String[]

YTÜ, 7-8 Aralık tarihlerinde Twitter fenomenlerinin de katılacağı Sosyal Medya Zirvesi '13'e ev sahipliği yapıyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ), 7-8 Aralık tarihlerinde Twitter fenomenlerinin de katılacağı Sosyal Medya Zirvesi '13'e ev sahipliği yapıyor.

Twitter fenomenleri, ajans yöneticileri ve hukuk danışmanları Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Sosyal Medya Zirvesi'nde bir araya geliyor. Yıldız Teknik Üniversitesi; günden güne gelişen teknolojiyle değişen trendlerin, sosyal medyadaki yansımalarını birlikte keşfetmek için İnfoloji Akademi ile birlikte 7-8 Aralık tarihlerinde Sosyal Medya Zirvesi '13'ü gerçekleştirecek.

Twitter fenomenleri, ajans yöneticileri ve hukuk danışmanlarının bir araya geleceği zirvede sosyal medyada ölçümlemeden stratejilere, insan kaynaklarından sosyal medya etiğine kadar birçok konu ele alınacak. Yıldız SEM onaylı katılım sertifikasının da verileceği konferansın konuşmacıları arasında Prof. Dr. İbrahim Kırcova, Efes Türkiye iletişim Müdürü Emre Topsakaloğlu, 41? 29! Ajans Başkanı Alemşah Öztürk, Twitter'da 'CeriLevis' takma adıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan Ömür Özdemir gibi isimler yer alıyor.

Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü Oditoryum'da gerçekleştirilecek olan etkinliği takip etmek isteyen katılımcılar, zirve'nin biletlerine Biletix'ten ulaşabilir, ayrıca detaylı bilgi için Facebook/infolojiakademi ya da Twitter/infolojiakademi sayfalarını ziyaret edebilir. - İSTANBUL

YTÜ'de Sosyal Medya Zirvesi Düzenleniyor
YTÜ'de Sosyal Medya Zirvesi Düzenleniyor

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel YTÜ'de Sosyal Medya Zirvesi Düzenleniyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Ronald Koeman: Bütün dünyada bu maçı izleyenler penaltı olduğunu gördü Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Meteoroloji gün verdi! Şemsiyeleri hazırlayın, kuvvetli yağış geliyor Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Yoğun bakım hemşiresinden koronavirüs hastalarına insan dokunuşu Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı Koronavirüs aşısı yaptıran Bensu Soral, öncelikli oluşunu hastalığıyla açıkladı İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti İstanbul'da gözü dönmüş sapık, genç kadının boğazına bıçak dayayıp taciz etti Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Seycan hemşirenin otomobiliyle 30 metreden bahçeye uçtuğu anların görüntüleri ortaya çıktı Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Sapık öğretmen, kocası evdeyken 16 yaşındaki öğrencisiyle defalarca ilişkiye girdi Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı Ev inşaatı için yapılan kazıdan içi altın ve gümüş dolu çömlek çıktı