Yük Gemileri Gazipaşa Açıklarına Demirledi - Son Dakika

Yük Gemileri Gazipaşa Açıklarına Demirledi

02.01.2012 14:04
Yük Gemileri Gazipaşa Açıklarına Demirledi, System.String[]

Yağışlı havanın etkili olduğu Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde 3 yük gemisi, açığa demir attı.

Yağışlı havanın etkili olduğu Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde 3 yük gemisi, açığa demir attı.

Gazipaşa Kaymakamı Muhittin Pamuk, gazetecilere yaptığı açıklamada, gemilerin kötü hava koşulları nedeniyle demir attığını, gemi personelinin Sahil Güvenlik Komutanlığı ile iletişim halinde olduğunu bildirdi.

Kaymakam Pamuk, gemilerden herhangi bir acil durum çağrısı almadıklarını belirterek, hava koşullarının düzelmesinin ardından bu gemilerin yollarına devam edeceklerini kaydetti.

- ANTALYA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yük Gemileri Gazipaşa Açıklarına Demirledi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Real Madrid, deplasmanda Granada'yı 4-1 mağlup etti Real Madrid, deplasmanda Granada'yı 4-1 mağlup etti İlginç kıyafetiyle Armağan Çağlayan'a konuk olan Bahar Candan'dan çok konuşulacak sözler İlginç kıyafetiyle Armağan Çağlayan'a konuk olan Bahar Candan'dan çok konuşulacak sözler İsrail-Filistin gerginliği tırmanıyor! Lübnan'dan İsrail'e üç roket atıldı İsrail-Filistin gerginliği tırmanıyor! Lübnan'dan İsrail'e üç roket atıldı Ronaldo'nun annesi Dolores Aveiro: Oğlum gelecek yıl Sporting formasıyla mücadele verecek Ronaldo'nun annesi Dolores Aveiro: Oğlum gelecek yıl Sporting formasıyla mücadele verecek Defne Samyeli'nin Defne Samyeli'nin "Yaza hazırız" paylaşımı beğeni yağmuruna tutuldu Sedat Peker'in Bakan Soylu ile ilgili iddialarına Cumhurbaşkanlığı'ndan ve AK Parti'den ilk yorum: Şiddetle kınıyoruz! Sedat Peker'in Bakan Soylu ile ilgili iddialarına Cumhurbaşkanlığı'ndan ve AK Parti'den ilk yorum: Şiddetle kınıyoruz! Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Tansu Çiller esprisi sosyal medyaya damga vurdu Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Tansu Çiller esprisi sosyal medyaya damga vurdu Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili Kılıçdaroğlu'nu birinci gösteren tek anket yayınlandı! Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili Kılıçdaroğlu'nu birinci gösteren tek anket yayınlandı!
Advertisement