Yukarıöz Parkı'nda Çalışmalar Devam Ediyor - Son Dakika

Yukarıöz Parkı'nda Çalışmalar Devam Ediyor

03.07.2011 11:40
Yukarıöz Parkı'nda Çalışmalar Devam Ediyor, System.String[]

Afyonkarahisar'ın İscehisar İlçe Belediyesi tarafından Çukur Mahallesi Yukarıöz Parkı'nda iyileştirme ve rekreasyon çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Afyonkarahisar'ın İscehisar İlçe Belediyesi tarafından Çukur Mahallesi Yukarıöz Parkı'nda iyileştirme ve rekreasyon çalışmalarının devam ettiği bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, park içinde bulunan mevcut kamelyalara ilaveten yeni yapılan kamelyalara barbekü yapımına başlanıldığı belirtildi.

Park içinde bulunan yıllardır su toplamada sorun yaşanan havuzun revizyon ile yeni ağaçlandırma, yürüyüş yollarındaki yabani otlarının ilaçlanması ve temizlik çalışmalarının yaz sezonu buyunca devam edeceği kaydedildi.

- AFYONKARAHİSAR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yukarıöz Parkı'nda Çalışmalar Devam Ediyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok 22 ayrı adrese kumar baskını yapıldı! Uyuyor numarası yapan vatandaş ise cezadan kaçamadı 22 ayrı adrese kumar baskını yapıldı! Uyuyor numarası yapan vatandaş ise cezadan kaçamadı "İmamoğlu'nu ben şikayet ettim" diyen Tokatspor Kulübü Başkanı'nı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Dairesi Başkanlığı yalanladı Türk futbolcular Fransız basınının gündeminde: Her şeyi beraber yapıyorlar, yemeklerde biber dolması ve yaprak sarması yiyorlar Türk futbolcular Fransız basınının gündeminde: Her şeyi beraber yapıyorlar, yemeklerde biber dolması ve yaprak sarması yiyorlar Bakan Soylu'dan ''Tam kapanma uzayacak mı? '' sorusuna cevap geldi: Böyle bir değerlendirme yok Bakan Soylu'dan ''Tam kapanma uzayacak mı? '' sorusuna cevap geldi: Böyle bir değerlendirme yok 90 yaşındaki oyuncu Ivan Krasko, 5. evliliğini kendisinden 48 yaş küçük sevgilisiyle yapıyor 90 yaşındaki oyuncu Ivan Krasko, 5. evliliğini kendisinden 48 yaş küçük sevgilisiyle yapıyor Mahalleli, mezarlığa dadanan köpek sürüsü yüzünden kabus yaşıyor Mahalleli, mezarlığa dadanan köpek sürüsü yüzünden kabus yaşıyor Lüks sitede iki kadın saatlerce birbirine girdi: Güvenlik bile ayıramadı Lüks sitede iki kadın saatlerce birbirine girdi: Güvenlik bile ayıramadı
Advertisement