Yukatel Denizlispor, sosyal medyada tepki çeken Vali Ali Fuat Atik'e destek verdi - Son Dakika

Yukatel Denizlispor, sosyal medyada tepki çeken Vali Ali Fuat Atik'e destek verdi

19.10.2020 10:11

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor, koronavirüs denetimleri sırasında yaptığı uyarıları dikkate almayan dönercinin kapatılması emrini veren ancak sosyal medyadan gelen tepki sonrası özür dileyen Denizli Valisi Ali Fuat Atik'e destek verdi.

Denizli Valisi Ali Fuat Atik, koronavirüs denetimleri sırasında bir dönercideki çalışanların eldiven takmadığını fark etmiş, yaptığı uyarıları dikkate almayan çalışana sinirlenerek işletmenin kapatılması emrini vermişti.

Vali Atik'in bu kararı sosyal medyada bir hayli tepki çekerken, Denizli Valiliği'nden Ali Fuat Atik imzalı yapılan açıklamada olaydan dolayı yaşanan üzüntü dile getirilmiş ve Vali Atik özür dilemişti. Konuyla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da bir açıklama yaparak, "Devletin cemal ve celal yüzü vardır. Biri tevazu ve yumuşaklığı, merhameti, diğeri azameti ve sorumluluğunu anlatır. Yöneticilerimizin vatandaşa yüzü hep cemal olmalıdır. Denizli Valimizin üslup özrü yerinde olmuştur" ifadelerini kullanmıştı.

"KARALAMA KAMPANYASI AMACINA ULAŞAMAYACAK"

Bu gelişmelerin ardından Vali Atik'e futbol dünyasından destek geldi. Denizli'yi Süper Lig'de temsil eden Yukatel Denizlispor, yaptığı açıklamada Ali Fuat Atik'in yanlarında olduklarını belirtti.

Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Şehrimize ayak bastığı andan itibaren halkımıza ve kulübümüze büyük ilgi gösteren, güler yüzlü ve samimi tavırlarıyla kendisini vatandaşlarımıza sevdiren Sayın Valimiz Ali Fuat Atik'in tek düşüncesinin Denizli halkının sağlığı olduğunu bilmekteyiz. Bu sebeple kendisi hakkında başlatılan karalama kampanyasının amacına ulaşamayacağını biliyor, Sayın Valimiz Ali Fuat Atik'in yanında olduğumuzu bilmenizi istiyoruz" ifadelerine yer verildi.

Yukatel Denizlispor, sosyal medyada tepki çeken Vali Ali Fuat Atik'e destek verdi
Yukatel Denizlispor, sosyal medyada tepki çeken Vali Ali Fuat Atik'e destek verdi
Yukatel Denizlispor, sosyal medyada tepki çeken Vali Ali Fuat Atik'e destek verdi

Son Dakika Spor Yukatel Denizlispor, sosyal medyada tepki çeken Vali Ali Fuat Atik'e destek verdi - Son Dakika Spor

YORUMLAR (36)
  • mezarcı: Allah sizin gibileri bildiği gibi yapsın emi... o işlmetmenin aylık gider bodrolarına baksınlar bakalım kaç kişi ekmek yiyor ne kadar sigorta ne kadar vergi veriyor.. Sizin gibi idarecilerin şerrinden Allah bu milleti muhafaza etsin... bir ay o işletme sahibinin yerinde çalışsa bırakıp kaçacak koca koca adamlar memleket idare ediyor... Cevap Yaz 4 1 Yayından Kaldır
  • yılmaz: vali bey dahi kendi yanında durmamış spor külübü valinin yanında yer almış ,trübündeki yeri zannediyor herhalde vah zavallım vah Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Almanya Sağlık Bakanı Spahn'ın koronavirüs testi pozitif çıktı Everton, Beşiktaş'a Cenk Tosun'u önerdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Son Dakika! Paşinyan'dan gerilimi tırmandıran sözler: Rusya'dan ümidi kestim, kendimizi savunacağız Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti