Yüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek - Son Dakika

Yüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek

05.12.2019 16:06

Bartın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu binasının 5. katından atlayarak yaşamına son veren öğretim görevlisi Güneş Günay Sezer'le ilgili acı gerçek ortaya çıktı. Genç öğretim görevlisinin 2 aylık hamile olduğu öğrenildi.

Bartın'da çalıştığı kurumun 5. katından atlayarak yaşamına son veren öğretim görevlisi Doktor Güneş Günay Sezer'in iki aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

Akademik kariyeri başarılarla dolu olan 35 yaşındaki öğretim görevlisi Güneş Günay Sezer'in hakkında öğrenci forumlarında yapılan yorumlarda ise hiçbir olumsuz yorum olmaması dikkat çekti.

KARİYERİ ÖDÜLLERLE DOLU

Güneş Günay Sezer'in 2012'de Yayın Teşvik Ödülü, 2014'te Poster ikincilik ödülü, 2016'da öğretim elemanları arasında Akademik Teşvik Ödülü, geçen yıl ise uluslararası yayınlarda Akademik Performans üçüncüsü olduğu öğrenildi.

İNTİHAR NEDENİ ÖĞRENİLEMEDİ

Bartın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu binasının 5. katından atlayarak yaşamına son veren öğretim görevlisinin neden intihar ettiği henüz bilinmiyor.

NE OLMUŞTU?

Bartın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nda görevli Dr. Güneş Günay S. (35), 5 katlı okul binasının en üst katından atlayarak, yaşamına son verdi.

BİNANIN EN ÜST KATINDAN ATLADI

Olay saat 15.00 sıralarında, Bartın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nda meydana geldi. İddiaya göre, Bartın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbı Hizmetler ve Teknikleri Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama Programı öğretim görevlisi Dr. Güneş Günay S., binanın 5'inci katından kendisi aşağıya bıraktı. Öğrencilerin çığlıklarını duyan üniversitenin güvenlik görevlileri, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Güneş Günay S.'nin öldüğünü tespit etti. Olayın ardından kampüste derslere ara verildi.

Yüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek
Yüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek

Son Dakika 3. Sayfa Yüksekokul binasından atlayarak intihar eden öğretim görevlisiyle ilgili acı gerçek - Son Dakika


YORUMLAR (26)
  • KURTOĞLU: KURUMLARDA NELERİN OLDUĞUNDAN GAFİL İNSANLAR BOŞ BOŞ KONUŞUYOR HANİ AĞZI OLAN KUNUŞURYA O MİSAL BU CAPSIZ BU HACİMSİZ BİR İŞE YARAMAYAN EVİNİ DAHİ İDARE ETMEKTEN ACİZ BU İNSANLARI DEVLETE İDARECİ OLARAK ATAYANLAR BU SUÇA ORTAKTIR. ÜNİVESİTELERDE OLAN HİYERARŞİ HİÇ BİR YERDE YOK UNUTMAYIN RAHMETLİ FUAT SEZGİNDE BÖYLE BİR MOBBİGN UYGULAMASI SONUCUNDE ÜLKEYİ TERK ETMİŞ AMA GİTTİĞİ YERDE YAPTIĞI ÇALIŞMALARLA ADINI DÜNYAYA YAZDIRDI BARTIN REKTÖRÜ DERHAAAALLLL BEHEMAALLL GÖREVDEN ALINMALIRDIR Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Emekçi: Bu mobingi idareci kesiminin çoğu uyguluyor. Evini idare edemeyecek adamlar İşini hakkıyla yapanlar hariç) idareci olarak devlet kadrolarına yerleşmiş durumda. Bizim ünv. bakım onarım müdürlüğünde de var bitane işten anlamayan yetersiz ve basiretsiz mobingci. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika: Fenerbahçe, deplasmanda Sivasspor ile 1-1 berabere kaldı Mansur Yavaş'tan Ankara'da yaşayan EYT'lilere müjde: GSS primlerini ödemeye başlıyoruz Avrupa Parlamentosu, tutuklu Selahattin Demirtaş'ın salıverilmesini istedi Tartıştığı babaannesini öldüren genç, polise teslim oldu Yeşilçam'ın emektar ismi Oktay Yavuz, 78 yaşında hayatını kaybetti Otomobilin far bölümlerine ve yakıt deposuna gizlenmiş 4 kuzu ele geçirildi Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi