Yüksekova'da hilal hayran bıraktı - Son Dakika

Yüksekova'da hilal hayran bıraktı

25.01.2023 09:20

Yüksekova'da hilal hayran bıraktı Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde ayın hilal şeklindeki görünümü hayran bıraktı.

Yüksekova'da hilal hayran bıraktı

HAKKARİ - Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde ayın hilal şeklindeki görünümü hayran bıraktı.

Yüksekova'da akşam saatlerinde dağların üzerinde çıkan hilal şeklindeki ay hayran bırakırken, ilçeye ayrı bir güzellik kattı. Beyaz ve kızıl rengiyle dağların üzerinde hakim bir şekilde duran hilalin güzelliğini görenler hemen telefonlarına sarılarak fotoğraf çekti.

Yüksekova'da 3 gündür farklı boyutta çıkan ayın hilal halinin görenleri mest ettiğini ifade eden Tuncay Tekirdağ, "Yüksekova semalarında güzel bir hilal görüntüsü var. Doyasıya bakma fırsatım oldu. Muazzam bir görüntü sunuyor. Kesinlikle hayran bırakıyor. Hiç bitmesin bu manzara. Biz de aile olarak balkonda doyasıya bakma fırsatını yakaladık ve fotoğrafladık. En güzel tarafı ise havanın bulutsuz olması ve o görüntüye doyasıya bakmak oldu" dedi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
İçişleri: Hakkari'de 4 terörist etkisiz hale getirildi İçişleri: Hakkari'de 4 terörist etkisiz hale getirildi Havaların ısınmasıyla meyve fidanları da satışa çıktı Havaların ısınmasıyla meyve fidanları da satışa çıktı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Derekaya'dan Hakkari'ye ziyaret Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Derekaya'dan Hakkari'ye ziyaret

Son Dakika Güncel Yüksekova'da hilal hayran bıraktı - Son Dakika


Advertisement