Yüksekova'da yaya önceliği uygulaması yapıldı - Son Dakika

Yüksekova'da yaya önceliği uygulaması yapıldı

02.10.2019 20:51
Yüksekova'da yaya önceliği uygulaması yapıldı, System.String[]

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde "Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" kampanyası kapsamında program düzenlendi.

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde "Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" kampanyası kapsamında program düzenlendi.

İsmet Alkan Anadolu Lisesi önünde gerçekleştirilen programda polis ekipleri öğrencileri ve sürücüleri bilgilendirerek broşür dağıttı.

İlçe Emniyet Müdürü Haluk Baş, gazetecilere yapığı açıklamada, "Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz" sloganıyla yaya geçidi nöbeti farkındalığı için etkinlik düzenlediklerini söyledi.

Baş, farkındalığı herkese hissettirmek amacıyla tüm yurtta olduğu gibi Yüksekova'da da yayalarla birlikte yaya geçidi üzerinden geçiş yaptıklarını belirtti.

Programa, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Çiçek, Yüksekova Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Abdurrahman Pınar, kurum amirleri ve öğrenciler katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yüksekova'da yaya önceliği uygulaması yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Gülben Ergen'den çok konuşulacak Seren Serengil itirafı: Zor günler değildi, çok güzeldi Eşiyle sokakta yürürken silahlı saldırıya uğrayan ayakkabıcı hayatını kaybetti Türkiye koronavirüs aşısında üçüncü adıma geçiyor Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı