Yüksekova'da yoğun kar yağışı - Son Dakika

Yüksekova'da yoğun kar yağışı

30.01.2023 13:11

Yüksekova'da yoğun kar yağışı -İlçe merkezinde kar kalınlığı 10 santimetreyi geçerken, 39 köy ve mezra yolu da kapandıHAKKARİ Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde etkisini artıran yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, 39 köy ve mezra yolu da ulaşıma kapandı.

Yüksekova'da yoğun kar yağışı

-İlçe merkezinde kar kalınlığı 10 santimetreyi geçerken, 39 köy ve mezra yolu da kapandı

HAKKARİ Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde etkisini artıran yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, 39 köy ve mezra yolu da ulaşıma kapandı.

Yüksekova ilçesinde öğlen saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkilemeye başladı. İlçede günlerdir sıcak havalar hakimken, bugün başlayan kar yağışı ilçeyi beyaza bürüdü. İpekyolu ve Cengiz Topel caddeleri üzerinde seyir halinde olan sürücüler ilerlemekte zorlanırken, karla mücadele ekipleri de yolların kapanmaması için çalışmalarını sürdürüyor.

Kar kalınlığının merkezde 10, yüksek kesimlerde ise 40 santimetreyi bulduğu ilçede 6 köy ve 33 mezra yolu da ulaşıma kapandı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Yüksekovalı dağcılardan doğa yürüyüşü Yüksekovalı dağcılardan doğa yürüyüşü Yüksekovalı dağcılardan doğa yürüyüşü Yüksekovalı dağcılardan doğa yürüyüşü Hakkari'de 28 kilo 100 gram afyon sakızı ele geçirildi Hakkari'de 28 kilo 100 gram afyon sakızı ele geçirildi

Son Dakika Güncel Yüksekova'da yoğun kar yağışı - Son Dakika


Advertisement