Son Dakika Haberleri: Yumrukla Devirdiği Soba Üzerindeki Yemek ve Kaynar Su Eşinin Üzerine Döküldü

Yumrukla Devirdiği Soba Üzerindeki Yemek ve Kaynar Su Eşinin Üzerine Döküldü

7 yıl önce

Samsun'da çıkan kavga sırasında 35 yaşındaki Remziye Lafçı'nın üzerine kaynar su döktüğü öne sürülen eşi 39 yaşındaki Bekir Lafçı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yumrukla Devirdiği Soba Üzerindeki Yemek ve Kaynar Su Eşinin Üzerine Döküldü, System.String[]
Samsun'da çıkan kavga sırasında 35 yaşındaki Remziye Lafçı'nın üzerine kaynar su döktüğü öne sürülen eşi 39 yaşındaki Bekir Lafçı, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Lafçı'ya daha önce iki kez de mahkeme kararıyla evden uzaklaştırma cezası verildiği belirtildi.

Olay, İlkadım İlçesi Kadıköy Mahallesi'nde meydana geldi. İki çocuk babası Bekir Lafçı'ya, 3 ay önce eşi Remziye Lafçı'ya 'Aile içi şiddet uyguladığı' iddiasıyla çıkartıldığı mahkemede bir ay evden uzaklaştırma cezası verildi. Lafçı, bu ceza ardından yine eşine şiddet uygulayınca şikayet üzerine tekrar gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen Lafçı'ya Aile Mahkemesi 3 ay evden uzaklaştırma cezası verdi. Bekir Lafçı dün akşam mahkeme kararına rağmen çocuklarını görmek istediğini belirterek eve gelince, eşiyle tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonrası Bekir Lafçı, kömür sobasının üzerinde kaynayan su ve yemeğe yumruk atınca eşinin vücudunun önemli bölümü yandı. Lafçı daha sonra evden ayrıldı. Hastaneye giderek tedavi olan Remziye Lafçı, polise şikayette bulundu. Şikayetin ardından polis, Bekir Lafçı'yı yakalayarak gözaltına aldı. Polis ifadesinde suçlamaları kabul etmeyen Lafçı, bugün çıkartıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı. - SamsunABD Başkanı Trump'tan Türkiye'ye Bir Tehdit Daha: Ne Olacağını Göreceksiniz Bursa-Ankara Karayolunda 12 Araç Birbirine Girdi: Ölü ve Çok Sayıda Yaralı Var

Son Dakika! Türkiye ve Fransa, ABD'nin Uygulamalarına Karşı Birlikte Hareket Etme Kararı Aldı