Yumurtalık Ziraat Odası Başkanı Altıok Yeniden Seçildi - Son Dakika

Yumurtalık Ziraat Odası Başkanı Altıok Yeniden Seçildi

09.02.2015 10:23
Yumurtalık Ziraat Odası Başkanı Altıok Yeniden Seçildi, System.String[]

Yumurtalık Ziraat Odası Başkanlığına Erdinç Altıok yeniden seçildi.

Yumurtalık Ziraat Odası Başkanlığına Erdinç Altıok yeniden seçildi.

Yumurtalık Ziraat Odası binasında yapılan kongrenin divan başkanlığını Yavuz Tezcan, katip üyeliğini ise İbrahim İldeş yaptı. 3 adayın yarıştığı seçimlerde 24 delege oy kullandı. Erdinç Altıok oyların 15'ini alarak güven tazeledi. Diğer adaylar Refik Şen 7, Ali Kurtulgan'a ise 1 oy çıktı. 1 oy da geçirsiz sayıldı.

Oyların sayımından sonra teşekkür konuşması yapan Erdinç Altıok, ilçeye yakışır bir şekilde demokratik seçim yaptıklarını kaydetti. Altıok, "Delegelerin hür iradeleri ile oy kullanmalarını sağladık. Önceden olduğu gibi bundan sonrada çiftçilerimizin aynası olmaya devam edeceğim, seçime gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

Yönetim kurulu Caner Yılmaz, Tarık Yılmaz, M. Fürüzan Bozdoğan ve Talat Kündün'den oluştu. - ADANA

Yumurtalık Ziraat Odası Başkanı Altıok Yeniden Seçildi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Yumurtalık Ziraat Odası Başkanı Altıok Yeniden Seçildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Almanya, vaka artışı nedeniyle Türkiye'nin tamamını riskli bölge ilan etti Fransız milletvekili Reitzer'den Ermenistan'ın Azerbaycan topraklarını işgaline tepki Ermenistan, "bölge bazlı milis gruplar" oluşturup gerektiğinde de halkının mal varlığına el koyacak Ali Koç'tan dikkat çeken Gökhan Gönül sözleri: Para için gitti algısı içimi çok acıtmıştı Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Orman yangınında tahliye edilen fabrikanın önünde otomobiliyle hortuma kapılan kadının beli kırıldı Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin marketlerinde Fransız ürünleri raflardan kaldırıldı