Yunan Başbakan Miçotakis: Türkiye ile sorunlarımız var ama diyalog devam edecek - Son Dakika

Yunan Başbakan Miçotakis: Türkiye ile sorunlarımız var ama diyalog devam edecek

04.12.2019 22:58
Yunan Başbakan Miçotakis: Türkiye ile sorunlarımız var ama diyalog devam edecek, System.String[]

Yunanistan, Türkiye ile Libya arasında imzalanan anlaşmaya karşı olduklarını ancak Ankara ile güven inşa etmek için görüşmelerin sürdüğünü duyurdu. Yunan Başbakan Miçotakis, "iki tarafın da iyi niyet göstermesi halinde sorunların üstesinden geleceğimizi düşünüyorum" dedi.

Yunanistan, Türkiye ile Libya arasında imzalanan deniz yetki alanı sınırlandırma mutabakatına karşı olduklarını ancak Ankara ile güven inşa etmek için görüşmelerin sürdüğünü duyurdu.

Londra'ki NATO Zirvesi'nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis, Türk tarafının attığı adımlara dair tüm endişelerini gündeme getirdiğini söyledi.

Yunan Başbakan Miçotakis: Türkiye ile sorunlarımız var ama diyalog devam edecek

Kaynak: Euronews.com

Son Dakika Dünya Yunan Başbakan Miçotakis: Türkiye ile sorunlarımız var ama diyalog devam edecek - Son Dakika Dünya


Son Dakika

Fenerbahçe'nin, ezeli rakiplerine karşı Kadıköy'deki tüm yenilmezlik serileri sona erdi Kadıköy galibiyetinin ardından Sergen'den itiraf! Oyuncularıyla yaptığı konuşmayı anlattı Irak'ta füze saldırısı düzenlenen petrol rafinerisinde yangın çıktı Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi? CHP'li ilçe başkanının cinsel istismarına uğrayan genç kızın tüyler ürperten ifadesi ortaya çıktı Hollywood filmlerinden sıkılanlara! İşte dünya sinemasının 10 şaheser filmi 2. kattan düşen Görkem bebeği çanak anten hayatta tuttu! İşte o anlar Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı