Son Dakika Haberleri: Yunan Basını: Olympiakos, Hamza Hamzaoğlu'nu Takımın Başına Getirecek

Yunan Basını: Olympiakos, Hamza Hamzaoğlu'nu Takımın Başına Getirecek

7 ay önce

Yunanistan'ın en çok okunan gazetelerinden Gazzetta, Olympiakos'un, Bursaspor'dan ayrılan Hamza Hamzaoğlu'nu takımın başına getireceğini yazdı.

Yunan basını,  Yunanistan Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi veren  Olympiakos için flaş bir iddiada bulundu. En son  Bursaspor'u çalıştıran Hamza Hamzoğlu'nun Pire kulübün teknik direktör adaylarından bir tanesi olduğunu yazdı.

Ülkenin önde gelen gazetesi Gazzetta,  Hamza Hamzaoğlu'nun sportif direktör Christian Karembeu'nun belirlediği bir kaç teknik direktör adayından bir tanesi olduğunu manşete taşıdı.

HAMZAOĞLU ÖNE ÇIKTI

Ajansspor'un haberine göre; Yunan kulübünün yeni antrenörü için belirlediği kriterlerden bir tanesi genç olması ikinci ise kupa kazanmış bir teknik direktör olduğu dile getirildi.  Galatasaray'da bir sezondan az bir süre içerisinde üç tane kupa kazanan 47 yaşında olan Hamzaoğlu, Olimpiaskos'un kriterlerin uygun bir teknik direktör olarak ön plana çıktığı vurgulandı.

Kulübün Başkanı Marinakis,  Ünal Aysal gibi  Türkiye'de iyi ilişkileri olan referans aldığı öğrenildi. Yunan basınına açıklamada bulunan FİFA menajeri  Marco Kırdemir, Olimpiakos Sportif Direktör Carembeu ile  Hamza Hamzaoğlu konusunu konuştuklarını ve görüşmelerin olumlu ilerlediğini söyledi.

Hamza Hamzaoğlu, Olimpiakos ile anlaşırsa tarihte ilk defa Türk teknik direktör  Yunanistan'ın en üst liginde görev alacak.


Erdoğan'dan Amerikalı Gazeteciye: Bize Vermediğiniz Silahları Teröristlere Nasıl Verdiniz? Jelena Yenge, Derin Yırtmaçlı Kıyafetiyle Frikik Vermekten Kurtulamadı
Kuşadası'ndaki 5 Yıldızlı Otelde Stajyer Kaynar Kazana Düştü