Yunan Kathimerini gazetesi, yayınladığı koronavirüs karikatürüyle Müslümanları hedef aldı - Son Dakika

Yunan Kathimerini gazetesi, yayınladığı koronavirüs karikatürüyle Müslümanları hedef aldı

Yunanistan'da yayın yapan Kathimerini gazetesi, dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını ile ilgili Müslümanları hedef alan skandal bir paylaşıma imza attı. Söz konusu karikatür, gazetenin İngilizce yayın yapan Twitter hesabından paylaşıldı.

Yunanistan'da yayın yapan Kathimerini gazetesi koronavirüsle ilgili Türkiye'yi, Müslümanları ve göçmenleri hedef alan bir karikatür yayınladı. Gazete karikatürü İngilizce yayın yapan Twitter hesabından paylaştı.

Koronavirüsün merkez üssü artık Avrupa olmasına rağmen Yunanistan'da yayın yapan gazete Müslümanları, Türkiye'yi ve göçmenleri hedef alan bir karikatür yayınladı.

Virüsü Müslümanların taşıdığı mesajı veren karikatürde arka manzarada İstanbul camileri, Türk bayrağı yer alırken, ön tarafta burka giymiş iki kadın görülüyor.

Kadınların gözlerinin görüldüğü aralıkta ise virüs resmediliyor.

İşte gazetede Ilias Makris imzasıyla yayınlanan karikatür:

Yunan Kathimerini gazetesi, yayınladığı koronavirüs karikatürüyle Müslümanları hedef aldı

Son Dakika

Aycan'ın elenmesinin ardından Acun Ilıcalı, Survivor'daki yeni sistemi açıkladı Survivor 2020'de adaya veda eden isim Aycan Yanaç oldu Seda Sayan, O Ses Türkiye jüriliğinden ayrıldı Seda Sayan, O Ses Türkiye'nin ardından Yemekteyiz'i de bıraktı "New York'un yarısıyla yattım" demişti! Bebeğini emzirirken poz verdi Şef Arda Türkmen, kendisinden 15 yaş küçük fenomen Melodi Erbirliler ile aşk yaşamaya başladı Kenan Doğulu, doğum gününü kutlayan eşi Beren Saat'in paylaşımını ne beğendi ne de yorum yaptı Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisiyle olan fotoğrafını beğendi Program sunucusu By Kuş'tan Almanya'da Türk bayrağı resminin üzerinde kumar oynama skandalına tepki Işın Karaca, taciz mesajını ifşa etti: Bir dirhem insanlık kalmamış yüreğinizde Müge Anlı oyuncu Sumru Yavrucuk'un köpeğini bulmak için harekete geçti Koronavirüs kapan çalışanı işten çıkardığı ileri sürülen Şahan Gökbakar, iddiaları yalanladı Nusret'ten İbrahim Tatlıses şarkısıyla ırkçılık karşıtı paylaşım Şahan Gökbakar, güvenlik görevlisini koronavirüslü diye işten mi çıkardı? Yıldız Tilbe'den George Floyd eylemleri ile ilgili paylaşım: ABD ne güzel oldu