Yunan polisi Türkiye sınırında yakalanmıştı, yargılanması sürüyor - Son Dakika

Yunan polisi Türkiye sınırında yakalanmıştı, yargılanması sürüyor

29.11.2022 18:11

Edirne'de, Yunanistan'a sınır askeri yasak bölgede yakalanan ve çıkarıldıkları mahkemece yurt dışı çıkış yasağı kararıyla serbest bırakılan Yunan polis ve kız arkadaşının yargılanması devam ediyor.

Edirne'de, Yunanistan'a sınır askeri yasak bölgede yakalanan ve çıkarıldıkları mahkemece yurt dışı çıkış yasağı kararıyla serbest bırakılan Yunan polis ve kız arkadaşının yargılanması devam ediyor.

6 Aralık 2021 Pazartesi günü, Edirne'nin Meriç ilçesine bağlı Doyran Köyü yakınlarında Türkiye-Yunanistan sınırındaki askeri yasak bölgesinde Dedeağaç Emniyet Müdürlüğünde görev yapan trafik polisi Valasoudis Manolis ve kız arkadaşı Aheni Aohna jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınmıştı. Çıkarıldıkları mahkemece yurt dışı çıkış yasağı kararı ile serbest bırakılan Manolis ve Aohna'nın yargılanmasına devam edildi.

Edirne 5. Asliye Ceza Mahkemesindeki duruşmaya sanıklar katılmadı. Sanıkların avukatları ve Yunanistan Edirne Başkonsolosluğundan 2 görevli gözlemcinin katıldığı duruşmada mahkeme, sanıkların ifadesinin alınması için yurt dışına yazılan müzekkere yazılarına gelecek cevap için beklenmesine karar vererek, duruşmayı erteledi. - EDİRNE

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Ocak Partili Güngör: NATO'yu Türkiye'den çıkaracağız Ocak Partili Güngör: NATO'yu Türkiye'den çıkaracağız Edirneli güreşçi İremnur Hatipler, milli formayla zirveyi hedefliyor Edirneli güreşçi İremnur Hatipler, milli formayla zirveyi hedefliyor Edirne'de DHKP/C şüphelisi Yunanistan'a kaçmak üzereyken yakalandı Edirne'de DHKP/C şüphelisi Yunanistan'a kaçmak üzereyken yakalandı

Son Dakika 3. Sayfa Yunan polisi Türkiye sınırında yakalanmıştı, yargılanması sürüyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement