Yunanistan'a kaçırılmaya çalışılan 1 ton midye ele geçirildi - Son Dakika

Yunanistan'a kaçırılmaya çalışılan 1 ton midye ele geçirildi

04.03.2021 12:24
Yunanistan'a kaçırılmaya çalışılan 1 ton midye ele geçirildi, System.String[]

Edirne'de Sahil Güvenlik ekipleri tarafından Yunanistan'a kaçırılmak üzere hazırlanan 1 ton mide ele geçirildi. Söz konusu midyeler tekrardan denize bırakıldı.

Enez Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı'na bağlı ekipler, kaçakçılara göz açtırmamaya devam ediyor. Yapılan çalışmalar sonucunda Yunanistan'a kaçırılmak üzere hazırlanan yaklaşık 1 ton midye Enez Sahil Güvenlik Bot Komutanlığı tarafından yakalandı.

TEKRARDAN DENİZE BIRAKILDILAR

Söz konusu olayla ilgili şahıslar hakkında adli ve idari işlem başlatıldı. Ele geçirilen midyeler, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerine teslim edilerek, yeniden denize bırakılması sağlandı.

Yunanistan'a kaçırılmaya çalışılan 1 ton midye ele geçirildi

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Yunanistan'a kaçırılmaya çalışılan 1 ton midye ele geçirildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Kabine revizyonuyla ilgili bomba iddia: Bu gece bekleniyor Kabine revizyonuyla ilgili bomba iddia: Bu gece bekleniyor Maddi durumunu kurtarmak için iktidara yakın olduğu iddia edilen Serdar Ortaç, konuya açıklık getirdi Maddi durumunu kurtarmak için iktidara yakın olduğu iddia edilen Serdar Ortaç, konuya açıklık getirdi ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede ABD'nin yaptırım hamlesine Rusya'dan misilleme! 6 yaptırım kararıyla birlikte 6 isim de kara listede Peaky Blinders'ın yıldızı Helen McCrory hayatını kaybetti Peaky Blinders'ın yıldızı Helen McCrory hayatını kaybetti Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Kayalıklar arasında sıkışmış halde bulunan yaşlı kadın yaşamını yitirdi Kayalıklar arasında sıkışmış halde bulunan yaşlı kadın yaşamını yitirdi