Yunanistan Futbol Federasyonu Başkanı'na 'Mermi'li Paket! - Son Dakika

Yunanistan Futbol Federasyonu Başkanı'na 'Mermi'li Paket!

29.12.2017 11:55
Yunanistan Futbol Federasyonu Başkanı'na 'Mermi'li Paket!, System.String[]

Yunanistan’da, Futbol Federasyonu (EPO) Başkanı Vangelis Grammenos’a içinde bir mermi bulunan paket gönderildi.

Yunan basınında yer alan haberlerde, federasyonun başkent Atina'nın Gudi semtindeki merkez binasına ulaşan pakette Grammenos'a yönelik tehdit ifadeleri bulunan üç sayfalık bir mektup da bulunduğu belirtildi.
"Papadopulos" imzası ile Pire'den gönderildiği belirlenen mektupta Grammenos'un bazı futbol kulüplerine imtiyazlı davranmakla itham edildiği kaydedildi.
Posta ile gönderilen mektubun terörle mücadele ekiplerince incelemeye alındığı bildirildi.
Yunanistan Futbol Federasyonu Başkanı'na 'Mermi'li Paket!

Kaynak: Skorer

Son Dakika Spor Yunanistan Futbol Federasyonu Başkanı'na 'Mermi'li Paket! - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Kardeşi tarafından öldürülen Melek'in son görüntüleri ortaya çıktı! Babasına yazdığı not ise yürek dağladı Azerbaycan Dağlık Karabağ için vura vura ilerliyor! Ermenilerin mühimmatları tükendi Hazine'ye ve Gelir İdaresi'ne 3 bin yeni personel alımı yapılacak 'Canı sıkıldı' diye evini terk etti, 2 gün sonra sağ salim bulundu Başkent'teki uyuşturucu ticaretinin yüzde 70'ini elinde tutuyordu: Firari baron kıskıvrak yakalandı Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil