"Yunanlı rakibime ringi dar edeceğim" - Son Dakika

"Yunanlı rakibime ringi dar edeceğim"

Milli boksör Sinan Ulutürk, Ekim ayında ISKA Dünya şampiyonlukkemeri için Yunanlı rakibi Lefteris Gougousis ile karşılaşacak.

Önceki gün City'sNişantaşı Damat mağazasında alışveriş yaparken görüntülenen Sinan Ulutürk, 3Ekim'de Kıbrıs Les Ambassadeurs Fight Night ünvan maçı öncesi yapılacak basıntoplantısına hazırlık yaptığını söyledi. ISKA Dünya şampiyonluk kemerini kendikilosunda bir Türk'ün kazanamadığını söyleyen Sinan Ulutürk, "Bu benim için veülkem için büyük bir maç. 3 Ekim'de o kemeri kazanarak Türk'ün gücünü Yunanlılarabir kez daha göstereceğim. Yunanlılar atalarımı iyi tanır bir Türk evladıolarak Yunanlıları İzmir'de nasıl denize döktüysek bende Kıbrıs'ta ringi Yunanlırakibime dar edeceğim." dedi.

 Yunanlı rakibime ringi dar edeceğim"

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 12:54

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin 'Yunanlı rakibime ringi dar edeceğim" - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Kırmızı kategoride aranan PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi Azerbaycan'dan ağır darbe yiyen Ermenistan'dan Türkiye'ye küstah suçlama: Asker ve F-16 ile yardım ediyorlar Juventus'lu Ronaldo, 14 yıl üst üste en az 30 gol atan ilk futbolcu oldu Ormanlık alanda bulunan yanmış cansız bedenin CHP'li eski ilçe başkanına ait olduğu ortaya çıktı Rus askeri öğrenciler yarı çıplak vaziyette Çanakkale Boğazı'ndan geçti Evliliğine ikinci şansı veren Beren Saat, Instagram'dan Kenan Doğulu ile olan fotoğrafını sildi Marmara ve Karadeniz bölgesinde yaşayanlar ciddi risk altında! Ölümcül sinek için aşı çalışmaları başladı Saldırgan komşu, sorun yaşadığı kadını ve çocuklarını sopayla darbetti