Yunus Çiloğlu'ndaki Tatbikat Nefesleri Kesti - Son Dakika

Yunus Çiloğlu'ndaki Tatbikat Nefesleri Kesti

Erenler Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'yla birlikte başarılı bir yangın tatbikatı gerçekleştirdi.

Yunus Çiloğlu'ndaki Tatbikat Nefesleri Kesti, System.String[]

Erenler Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı'yla birlikte başarılı bir yangın tatbikatı gerçekleştirdi.

Erenler Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi'nde yangın ve afetlerden korunmaya yönelik eğitimler kapsamında Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığıyla birlikte yangın tatbikatı yapıldı.

Senaryo gereği yangın çıkan okulda, öğrencilerin tahliyesi ve üst katlarda kalan öğrenci ve yaralıların kurtarılması çalışmaları başarı ile tamamlanırken, tahliye sonrası okul bahçesinde öğretmen ve öğrencilere yangının söndürülmesi ve yangın söndürme cihazların kullanımı gibi konularda eğitim verildi.

Sivil Savunma Kulübü rehber öğretmenleri Mücahit Aras, Zuhal Gezici ve Murat Demirkan ile okul yöneticileri Sabri Bora, Cahit Orhan Ölmez, Enver Adıyahşi, Dilek Balcı Saygılı ve Sevda Aslan nezaretinde yapılan tatbikata itfaiyeci Hakan Yanak ve Mehmet Enes Sezen eğitim sorumluları olarak katıldılar. Okul müdürü Sabri Bora, başarılı bir tatbikatın gerçekleşmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, emeği geçen idareci, öğretmen ve itfaiyecilere teşekkür etti. - SAKARYA

YORUMLAR

Son Dakika

Beyrut patlamasının ilk inceleme sonuçları belli oldu! 6 ay önceki uyarı kelime kelimesine gerçek oldu Teknoloji devi Samsung, yeni Galaxy ürünlerinin tanıtımını yaptı Parti kuracağı konuşulan İnce, Hüsamettin Cindoruk ve Mesut Yılmaz'la görüştü mü? İddialara canlı yayında yanıt verdi Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıköğretim psikolojiyle ilgili kararını açıkladı: Kapatılması daha yararlı olur Manchester City, Bournemouth'tan Nathan Ake'i 41 milyon sterline transfer etti Çin'de koronavirüsün ardından "Bunya virüs" alarmı: 7 kişi hayatını kaybetti, 60 vaka tespit edildi Bakan Koca, Konya için söylenen "Hastaneler yüzde yüz doldu" iddialarına yanıt verdi İzmir'de izinsiz yürüyüş yapmak isteyen kadınlara polis müdahale etti: 16 gözaltı Merve Boluğur, kalçasına yaptırdığı yeni dövmeyi paylaşınca beğeniler yağmur olup yağdı Ebru Şallı, tatil paylaşımlarına kötü yorum yapanlara sert çıktı: Kimseye hesap vermeyeceğim Fatih Terim'e "Futbolun mafyası sen misin?" diyen eski futbolcu, tehdit aldığını itiraf etti Adıyaman Belediye Başkanı Kılınç'tan koronavirüs uyarısı: Hastaneler ve yoğun bakımlar doldu Arda Turan'dan imza sonrası ilk sözler! Profil fotoğrafını "66" ile değiştirdi Kıskançlık krizine giren genç, 8 yaşındaki kardeşini bıçaklayarak öldürdü Amonyum nitratı Beyrut'a taşıyan geminin kaptanı konuştu: Gübre olduğunu sanıyordum