Yunuslar, turist taşıyan teknenin yanında yüzdü - Son Dakika

Yunuslar, turist taşıyan teknenin yanında yüzdü

06.10.2020 16:33
Yunuslar, turist taşıyan teknenin yanında yüzdü, System.String[]

MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde yunuslar, turistleri taşıyan teknenin yanında yüzdü.

MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde yunuslar, turistleri taşıyan teknenin yanında yüzdü. Yunusları ilgiyle izleyen turistler bu anları cep telefonuyla kaydetti.

Turgutreis Mahallesi, Çavuş Adası civarında turist gezdiren teknenin önünde, bugün bir anda yunuslar belirdi. Bir süre teknenin önünde yüzen yunuslar daha sonra gözden kayboldu. Teknenin etrafında yüzen yunusları ilgiyle izleyen turistler o anları cep telefonlarıyla görüntüledi. Teknenin kaptanı Veysi Aydemir (40) denizde seyir halindeyken yunusların kendisine eşlik ettiğini belirtip, "Bodrum'a gelen yerli ve yabancı turistlere teknelerimizle tarihi şehri denizden görme imkanı sağlıyoruz. Bu gezilerimiz sırasında zaman zaman Bodrum açıklarında gördüğümüz yunuslar da  teknemize eşlik ederek misafirlerimize unutamayacakları bir görsel şölen sunuyor" dedi.


Yunuslar, turist taşıyan teknenin yanında yüzdü
Yunuslar, turist taşıyan teknenin yanında yüzdü
Yunuslar, turist taşıyan teknenin yanında yüzdü

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Yunuslar, turist taşıyan teknenin yanında yüzdü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dev derbide ortalık karıştı! İbra'nın üzerine yürüyen Lukaku zor sakinleştirildi Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltına alındı Hatay'da, "kaçak etüt merkezinde çocuğa taciz" iddiasına soruşturma Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Kocasına kızan Hanife, sosyal medyadan dekolteli pozunu paylaştı