Yüreğir Belediye Başkanı Çelikcan'dan Öğretmenlere Yemek - Son Dakika

Yüreğir Belediye Başkanı Çelikcan'dan Öğretmenlere Yemek

26.11.2012 14:40
Yüreğir Belediye Başkanı Çelikcan'dan Öğretmenlere Yemek, System.String[]

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Yüreğir Halk Eğitim Merkezi ve Yüreğir Belediyesi Kültür Evleri öğretmenlerine yemek verdi.

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Yüreğir Halk Eğitim Merkezi ve Yüreğir Belediyesi Kültür Evleri öğretmenlerine yemek verdi.

Çelikcan, yemekte yaptığı açıklamada, tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü en içten duygularla kutladığını belirtti.

Yaşı ne olursa olsun tüm öğretmenlerin ellerinden öptüğünü ifade eden Çelikcan, şunları kaydetti:

"Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek ve onları bilinçlendirmek amacıyla Kültür Evleri yaptık. Siz öğretmenlerimiz olmasa buraların hiçbir önemi olmaz. Özellikle bölgemizdeki vatandaşlarımızın sizlere çok ihtiyacı var. Milli Eğitim ve belediyeler olarak vatandaşların eğitilmesinde işbirliği çok önemli. Biz de bunu Yüreğir'de çok güzel uyguluyoruz. Bütün Milli Eğitim camiasına teşekkür ediyor, öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum."

Etkinliğe, Çelikcan'ın eşi Mehtap Çelikcan, Samet Saraç Halk Eğitim Müdürü Zeynel Girente, Cumhuriyet Halk Eğitim Müdürü Mete Özdemir, Yüreğir Halk Eğitim Müdürü Bayram Yörük, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Emine Karaköse, Yüreğir İlçe Kadın Kolları Başkanı Zeynep Acem'in de katıldığı bildirildi.

Muhabir: Ali Güreli

Yayıncı: Tevfik Işık - ADANA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yüreğir Belediye Başkanı Çelikcan'dan Öğretmenlere Yemek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Denizde boğulma tehlikesi geçiren kızını kurtaran kahraman baba, kendi canından oldu Bursa'da Gelecek Partisi'nden erken kopuş! İlçe Başkanı dahil 30 kişi istifasını verdi Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu Hırsızlık yaptığı evden çıkarken yakalanan çocuk: Su içmek için eve girdim Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı