Yüreğir Belediyesi, Cami Temizliklerine Devam Ediyor - Son Dakika
Yaşam

Yüreğir Belediyesi, Cami Temizliklerine Devam Ediyor

Yüreğir Belediyesi, Cami Temizliklerine Devam Ediyor

Yüreğir Belediyesi, vatandaşların daha hijyenik bir ortamda ibadetlerini gerçekleştirebilmeleri için ilçe genelinde cami temizliklerine devam ediyor. İbadethane temizlik ekipleri, camilerin avluları, abdest alma bölümleri ve tuvaletleri yıkarken iç bölümlerde ise halılar süpürülüyor ve mihrap, minber, vaaz kürsüsü ve pencereler tek tek siliniyor. Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, uzun yıllardır titiz bir hizmet verdiklerini belirterek yapılan temizlik çalışmalarının yanı sıra tüm ibadethaneleri de pırıl pırıl temizlediklerini ifade etti. Vatandaşlar ve cami görevlileri ise yapılan hizmetten memnun olduklarını belirterek Kocaispir'e teşekkür etti.

15.09.2023 12:25
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, "İbadethanelerinin temizliğini titiz bir şekilde yapılıyor" dedi.

Yüreğir Belediyesi, vatandaşların ibadetlerini daha hijyenik ortamda yerine getirebilmeleri için ilçe genelinde cami temizliklerine devam ediyor.

Yüreğir Belediyesi ibadethane temizlik ekiplerinin düzenli aralıklarla yaptığı temizlik çalışmalarında camilerin avluları, abdest alma bölümleri ve tuvaletleri yıkanıyor. İç bölümlerde halılar özel makine yardımı ile süpürülürken mihrap, minber, vaaz kürsüsü ve pencereler ise tek tek siliniyor.

Kocaispir, ibadethanelerin temizliği konusunda uzun yıllardır titiz bir hizmet verdiklerini ifade etti. Yüreğir genelinde yapılan temizlik çalışmalarının yanı sıra tüm ibadethaneleri de pırıl pırıl temizlediklerini belirten Kocaispir, manevi değeri olan bu hizmeti yapmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Vatandaşlar ve cami görevlileri ise temizlik çalışmalarından oldukça memnun olduklarını belirtip yapılan hizmet için Kocaispir'e teşekkür etti. - ADANA

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Yüreğir Belediyesi, Cami Temizliklerine Devam Ediyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement