Son Dakika Haberleri: Yüreğir Belediyesi Kültür Evleri'nde Yaz Kursları Başladı

Yüreğir Belediyesi Kültür Evleri'nde Yaz Kursları Başladı

6 yıl önce

Yüreğir Belediyesi Kültür Evleri'nde öğrencilerin yaz aylarını boş geçirmemesi, derslerine ve kişisel gelişmelerine katkı sağlamak amacıyla spor, müzik, seramik, resim, aşçılık, bilgisayar, İngilizce kursları açılıyor.

Yüreğir Belediyesi Kültür Evleri'nde Yaz Kursları Başladı, System.String[]
 Yüreğir Belediyesi Kültür Evleri'nde öğrencilerin yaz aylarını boş geçirmemesi, derslerine ve kişisel gelişmelerine katkı sağlamak amacıyla spor, müzik, seramik, resim, aşçılık, bilgisayar, İngilizce kursları açılıyor. Bunun yanı sıra, çocuk kitap okuma grupları oluşturulacak ve okuma yarışmaları düzenlenecek.

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, vatandaşların sosyal ve kültürel etkinliler yapabilmesi amacıyla yeni kültür evleri açtıklarını söyledi. Her biri 1700 metre kare kapalı alana sahip 4 kültür evinin hizmete açıldığını ifade eden Çelikcan, 2 kültür evinin daha çok yakında hizmete gireceğini aktardı.

Bir çok hizmetin verildiği bu evlerde öğrencilere yönelik yaz kursları düzenlediklerini kaydeden Çelikcan, "Amacımız öğrencilerimizin okuldan soğumadan boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirmelerini sağlamak. En önemlisi çocukların, birçok kötü alışkanlıkların kazanıldığı sokaklardan uzak kalsın istiyoruz. Kültür evlerinde vereceğimiz kurslar hem öğrencimizin kişisel gelişimine katkı sağlayacak hem de okulda derslerine faydalı olacak. Bunun için bütün ailelerimiz kendilerine en yakın kültür evine gelip başvursunlar ve ücretsiz verilen bu kurslarımızdan faydalansınlar." diye konuştu.


Afrin Operasyonuna Destek Veren ÖSO'nun Komutanı: PKK, Onların Saflarına Katılmamazı İstedi Afrin Operasyonunun 4 Günlük Bilançosu Belli Oldu: 260 Terörist Öldürüldü
Afrin Operasyonun'da Yakalanan YPG'li Teröristler Türkiye'ye Getirildi