Yurtta Kış - Son Dakika

Yurtta Kış

12.01.2012 09:40
Yurtta Kış, System.String[]

Balıkesir'in Edremit ilçesini Çanakkale'nin Yenice ilçesine bağlayan ve gece yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan karayolu, trafiğe açıldı.

Balıkesir'in Edremit ilçesini Çanakkale'nin Yenice ilçesine bağlayan ve gece yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan karayolu, trafiğe açıldı.

Kazdağları'ndan geçen ve 6. kilometresinden itibaren ulaşıma kapanan Edremit-Yenice karayolu, Balıkesir ve Çanakkale'den gelen Karayolları ekiplerinin çalışması sonucu, sabah saatlerinde kontrollü olarak trafiğe açıldı.

Bu arada, gece boyunca, araçların zincirsiz trafiğe çıkmalarına izin verilmezken, jandarma ve Edremit Belediyesi ekipleri de muhtemel mahsur kalma olaylarına karşı arazi donanımlı araçları ile bölgede bekletildi.

- BALIKESİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yurtta Kış - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Şişli'de rezidansta 3 kişinin yaralandığı olayda gerçek farklı çıktı: Tabancasını temizlerken yaralanmışlar İstanbul'da lüks villada cinayet! Arkadaşının dikkati, gerçeği ortaya çıkardı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek