Yurtta Kış - Son Dakika

Yurtta Kış

18.02.2012 13:20
Yurtta Kış, System.String[]

Kırıkkale'de kar ve tipi nedeniyle kapanan Kırıkkale-Samsun karayolunda yaşanan zincirleme kazayı görüntülemeye giden basın mensupları 6 saat mahsur kaldı.

Kırıkkale'de kar ve tipi nedeniyle kapanan Kırıkkale-Samsun karayolunda yaşanan zincirleme kazayı görüntülemeye giden basın mensupları 6 saat mahsur kaldı.

Kırıkkale-Samsun karayolunda dün 3 ambulans ile yaklaşık 60 aracın karıştığı, zincirleme kazayı görüntülemek için olay yerine giden Anadolu Ajansı muhabirleri Murat Aydın ve Ahmet Yaman, Cihan Haber Ajansı muhabiri Kemal Başol, TRT muhabiri Murat Kaya ve İhlas Haber Ajansı muhabiri Veli Yılmaz yaklaşık 6 saat boyunca, kaza yerine ulaşmaya çalıştı.

Zincirleme kazanın kapattığı ve yaklaşık 5 kilometre araç konvoyunun oluştuğu yolda, arabalarından çıkamayan basın mensupları, tipi nedeniyle görüntü ve fotoğraf çekmekte güçlük çektiler.

Basın mensupları, durumlarını 6 saat boyunca haber merkezlerine telefonla aktarırken, yolun tekrar ulaşıma açılması ile il merkezine ulaşabildiler.

- KIRIKKALE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yurtta Kış - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'a damga vuran sahne! Dışlanan Yamaç, yeniden mahalleye alındı Meteoroloji uyardı: İstanbul'da sisin ardından sağanak yağış geliyor Senato, Trump'ın Yüksek Mahkeme yargıcı adayı Amy Coney Barrett'i onayladı Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Jorge Jesus, 7 yıl önceki Fenerbahçe'yi unutamıyor: Beni en çok etkileyen maçtı