Yurtta Kış - Son Dakika

Yurtta Kış

18.02.2012 18:20
Yurtta Kış, System.String[]

Siirt'te kar yağışı nedeniyle Eruh-Şırnak ve Siirt-Pervari ile 300 köy yolu ulaşıma kapanırken, Ankara-Siirt karşılıklı uçak seferi Batman üzerinden gerçekleşti.

Siirt'te kar yağışı nedeniyle Eruh- Şırnak ve Siirt- Pervari ile 300 köy yolu ulaşıma kapanırken, Ankara-Siirt karşılıklı uçak seferi Batman üzerinden gerçekleşti.

Bugün karşılıklı olarak yapılması gereken Bora Jet firmasının Ankara-Siirt uçak seferi, Siirt Havaalanı'nın uygun olmaması nedeniyle Batman üzerinden gerçekleştirildi. Bu nedenle Batman'a inen yolcular karayolu ile Siirt'e gelirken, Siirt'teki yolcular da Batman'a gitti.

Karayolları 94. Şube Şefi Hasan Dağ, yaptığı açıklamada, yoğun kar nedeniyle kapanan Eruh-Şırnak yolunda Dicle Edaş Müessese Müdürlüğüne ait bir ekibin mahsur kaldığını, yol açma ve mahsur kalan ekibi kurtarma çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mahmut Kurtuluş da Siirt'in ilçelerine bağlı 300 köy yolunun ulaşıma kapandığını belirterek, yol açma ve kar temizleme çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

- SİİRT

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yurtta Kış - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Yeni Malatyaspor, Gençlerbirliği'ni geriden gelerek 2-1 mağlup etti Camiye gitmek için yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı adam, canından oldu Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Başkan Böcek, 58'inci yaşına yoğun bakımda girdi Falcao'nun attığı golü öven Rıdvan Dilmen, kırmızı kartı eleştirdi: İnanılmaz, olamaz Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı Gözü gibi büyüttüğü iki evladından biri mezara diğeri hapse girdi! Melek'in annesinin ağıtları köyü inletti