Yurtta Kış - Son Dakika

Yurtta Kış

19.02.2012 14:20
Yurtta Kış, System.String[]

Yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan Mut-Sertavul geçidinde araçların tek şeritten kontrollü olarak geçişine izin verildiği bildirildi.

Yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan Mut-Sertavul geçidinde araçların tek şeritten kontrollü olarak geçişine izin verildiği bildirildi.

Kar, sis, tipi ve buzlanma nedeniyle iki gündür ulaşıma kapalı olan Mersin'i Karaman'a bağlayan Mut-Sertavul geçidinde Bölge Trafik İstasyon Amirliği ekipleri, tek şeritten kontrollü olarak açılan yolda, sürücüleri araçlarına zincir takmalarını ve yanlarında çekme halatı bulundurmalarını konusunda uyardı.

Karayolları ekipleri de yoldaki kar temizleme çalışmalarını aralıksız sürdürdürüyor.

- MERSİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yurtta Kış - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Koronavirüsü yenen insanlarda semptomlar 2 veya 3 ay daha görülüyor Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı