Yurtta Kış -Tunceli'de 40 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı - Son Dakika

Yurtta Kış -Tunceli'de 40 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı

12.01.2012 12:00
Yurtta Kış -Tunceli'de 40 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı, System.String[]

Tunceli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Şimşek, il genelinde 40 köy yolunun ulaşıma kapalı olduğunu bildirdi.

Tunceli İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Şimşek, il genelinde 40 köy yolunun ulaşıma kapalı olduğunu bildirdi.

Şimşek, yaptığı açıklamada, il genelinde etkili olan ve Ovacık, Hozat, Pülümür ile Nazımiye ilçelerinde yer yer devam eden kar yağışı nedeniyle 40 köy yolunun ulaşıma kapandığını belirtti.

Kapanan köy yollarının ulaşıma açılması için ekiplerin aralıksız çalıştığını ifade eden Şimşek, "İlimiz genelinde etkili olan ve şu anda bazı ilçelerde devam eden kar yağışı sonrasında 40 köyümüze ulaşım sağlayamıyoruz. Kar yağışına bağlı olarak kapalı olan köylerimizde insan yaşamını olumsuz etkileyecek bir durum yok. Ekiplerimiz 24 saat aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşların köylerine daha kolay ulaşım sağlayabilmeleri için kar yağışına rağmen köy yollarını açmaya devam edecekler" ifadelerini kullandı.

- TUNCELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yurtta Kış -Tunceli'de 40 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü Azerbaycan'ın şehit düşen milli kahramanı Albay Şükür Hemidov: Askerlerim hep topraklarımızı ne zaman kurtaracağız diye soruyordu 13 gollü tarihi yenilgiye engel olamayan kaleci Crooij, yaşadıklarını anlattı: Aynaya bakamıyorum İYİ Partili vekilden Ankara'yı karıştıracak iddia: Partiden birinin sarayla ilişkisi var, koalisyon için mutabakata varılacak Yarın açılışı yapılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı böyle test edildi Kılıçdaroğlu'ndan İstanbul Valisi'ne tepki: Senin arabanda Türk bayrağı dalgalanıyor, gereğini yapmak zorundasın 78 yaşında intihara kalkıştı, belediye başkanıyla konuşunca ikna oldu Çukur dizisinde, şüpheli şekilde ölü bulunan Aleyna Çakır'ın yaşadıkları canlandırıldı