Son Dakika Haberleri: Ataşehir'deki Dehşet Çiftliğine Yapılan Operasyon Kamerada! Gözaltına Alınan Sapık Tutuklandı

Ataşehir'deki Dehşet Çiftliğine Yapılan Operasyon Kamerada! Gözaltına Alınan Sapık Tutuklandı

8 ay önce

Ataşehir'de yurttan kaçan ve yaşı küçük olan kız çocuklarını zorla tuttukları iddiasıyla gözaltına alınan 2 kişiden biri tutuklandı, diğeri serbest bırakıldı. Operasyon anı, kameralara yansıdı.

Operasyon anı, polis kamerası tarafından görüntülendi. İstanbul Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Heybe sokakta bulunan bir çiftlikte yurttan kaçan yaşı küçük 6 kız çocuğun alıkonulduğunu, zorla cinsel istismar edilerek görüntülerinin kaydedildiğini belirleyerek takibe aldı.

EŞ ZAMANLI İKİ OPERASYON

Polis ekipleri, 21 Şubat Perşembe günü çiftiliğe ve 2 farklı adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Yapılan operasyonlarda ekipler A.S. (38) ve Afganistan uyruklu S.R.'yi (26) yakalayarak gözaltına aldı.

KÜÇÜK KIZIN KURTARILIŞI POLİS KAMERASINDA

Adreslerde yapılan aramalarda polis ekipleri kayıp olarak aranan H.H.K isimli kız çocuğunu kurtardı. Gözaltına alınan A.S ve yabancı uyruklu S.R.'nin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi. Adreslere yapılan operasyonlar polis kameralarına da yansıdı. Operasyon sırasında kız çocuğunun ve bir şüphelinin evden çıkarılması görüldü.

Yurttan Kaçan Küçük Kızları Takibe Alan Polis, Çiftlikteki Tehditli Cinsel İstismarı Ortaya Çıkardı


YORUMLAR


Endonezya'da, Kulübesiyle 49 Gün Okyanusta Sürüklenen Endonezyalı Balıkçı Kurtarıldı İstanbul'un Göbeğinde Uyuşturucu Satıcılarının Partisine Baskın Düzenlendi

İran Dini Lideri Hamaney, Ahvaz Saldırısıyla İlgili Üç Ülkenin Adını Verdi