Yusuf Çelik Güven Tazeledi - Son Dakika

Yusuf Çelik Güven Tazeledi

01.03.2013 16:35
Yusuf Çelik Güven Tazeledi

Salko Camii ve Kız Kur'an Kursu'nun kongresi gerçekleşti.

Salko Camii ve Kız Kur'an Kursu Koruma Derneği'nin Olağan Genel Kurul Kongresi; Cami cemaatinin katılımıyla Çelik Alüminyum'da gerçekleşti.

Salko Camii ve Kız Kur'an Kursu

Yenigün Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Salko Camii ve Kız Kur'an Kursu Koruma Derneği'nin Olağan Genel Kurul Kongresi; Cami Cemaatinin katılımıyla, Çelik Alüminyum'da gerçekleşti. Türkiye Cami ve Kur'an Kursları Federasyonu Genel Başkanı Recep Kıyak'ın da aralarında bulunduğu kongrede; Mevcut Başkan Yusuf Çelik; üyelerinden aldığı güven oyu ile tekrar başkanlığına getirildi. Kongrede; Salko Camii ve Kız Kur'an Kursu'nun durumu, sıkıntıları ve projeleri de ortaya konuldu.

YORUMLAR
500
Kayseri sokaklarında huzuru 'güven timleri' sağlayacak Kayseri sokaklarında huzuru 'güven timleri' sağlayacak Jandarma, Türkiye Huzur Güven Uygulaması'nda 6 bin 693 şahıs sorguladı Jandarma, Türkiye Huzur Güven Uygulaması'nda 6 bin 693 şahıs sorguladı Samsunsporlu oyuncu Yusuf Abdioğlu: 'Hedefimiz takımı Süper Lig'e çıkartmak' Samsunsporlu oyuncu Yusuf Abdioğlu: 'Hedefimiz takımı Süper Lig'e çıkartmak'
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yusuf Çelik Güven Tazeledi - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement