Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay: Tüm kurullarımız görevlerine devam etmektedir - Son Dakika

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay: Tüm kurullarımız görevlerine devam etmektedir

30.07.2019 19:09

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, "Hukuki süreç olağan seyrinde sürmektedir. Yönetim Kurulumuz ve tüm kurullarımız görevlerine devam etmektedir" dedi.

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, sarı kırmızılı kulüp ile alakalı davalara yönelik yazılı bir açıklama yaptı.

"OLUMSUZ BİR DURUM BULUNMAMAKTADIR"

İşleyişi hukuken olumsuz etkileyen bir durum olmadığını dile getiren Günay, "11 Temmuz 2019 tarihli İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 4'üncü Hukuk Dairesi kararı sonucunda, kurullarımızın işleyişini hukuken olumsuz etkileyen bir durum bulunmamaktadır. Hukuki süreç olağan seyrinde sürmektedir. Yönetim Kurulumuz ve tüm kurullarımız görevlerine devam etmektedir" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay: Tüm kurullarımız görevlerine devam etmektedir

- Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay: Tüm kurullarımız görevlerine devam etmektedir - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Dünyaca ünlü Azerbaycanlı kick boksçu Zabit Samedov, Kuruluş Osman dizisine transfer oldu Ticaret Bakanlığı, esnafa yönelik yeni destek paketi için çalışma başlattı Fatih Terim: Ali Sami Yen'de 8-10 dakika vermemek bu kadar zor mu! İYİ Parti'nin Kayseri ve Gaziantep teşkilatlarında 'Özdağ' istifaları: Partinin kuruluş ilkelerinden sapıldı Yasak Elma'nın Ender'i Şevval Sam, göğüs dekolteli elbisesiyle poz verdi Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, La Casa de Papel dizisinin kadrosuna dahil oluyor Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum Türk gemisine baskın emrini AB Akdeniz Deniz Kuvvetleri verdi: Sabaha kadar beklediler