Son Dakika Haberleri: Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı'dan, Kendisini Aşağılayan Kızlara Tokat Gibi Cevap

Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı'dan, Kendisini Aşağılayan Kızlara Tokat Gibi Cevap

4 ay önce

Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı, sosyal medyadan 2 genç kızın yaptığı eleştirilere yine sosyal medya hesabından tokat gibi yanıt verdi.

Youtube kanallarına takipçi edinmek adına Beşiktaşlı, Galatasaraylı, Fenerbahçeli, Trabzonporlu futbolcuların instagram profillerini inceleyen 2 genç kızın yorumları olay olmuştu. Yusuf Yazıcı'nın profilini inceleyen genç kızlar, "Standart bir insan profili değil mi?" yorumunda bulundu.

"ŞU FOTOĞRAFI KOYAN BİRİNE CEVAP VERMEM"

Ardından ise diğer fotoğraflar için, "Şu fotoğraf koyan biri bana dm atsa ben cevap vermem... Futbolcu değil, az takipçisi var şu fotoğrafı var DM atıyor cevap verir misin? Ben vermem..." ifadelerini kullanmıştı Takipçi kazanmak için yapılan bu yorumlar ise sosyal medyada kısa zamanda yayılırken çok sayıda kişiden de tepki geldi. Ancak en anlamlı tepkiyi konunun muhatabı Yusuf Yazıcı verdi.

"FOTOĞRAFLARA BURADAN BAKABİLİRLER"

İnstagram'da ki fotoğraflarını inceleyen 2 genç kıza Yusuf Yazıcı bu twitter üzerinden yanıt verdi. 2 genç kızın eleştiri konusu fotoğraflarını twitter'e de atan Yusuf, " Instagram'da bol bol var ama burayı biraz ihmal etmişim. Canım ailemin ve güzel köyümün fotoğraflarına buradan da bakabilirler." ifadelerini kullandı. Bu yorum kısa sürede çok sayıda beğeni ve paylaşım aldı.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Erdoğan'ın Sağ Kolu Olan Şehit Erol Olçok'un Eşi: Şehitleri Kaça Sattınız? PKK'nın İğrenç Yüzü Günlükte Ortaya Çıktı: Kendini Dedesi Yaşındaki Teröristin Kucağında Çıplak Olarak Bulmuş Cani Koca, Eşiyle Birlikte Yemek Yerken Gördüğü Adama Ekmek Bıçağıyla Saldırdı