Son Dakika Haberleri: Yuva Arayan Patiler" Yeni Ailelerine Kavuştu

Yuva Arayan Patiler" Yeni Ailelerine Kavuştu

4 yıl önce

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İnciraltı Kent Ormanı’nda düzenlediği sahiplendirme etkinliği ile geçici köpek bakım evlerinde tedavisi tamamlanan dört köpeği yeni yuvalarına kavuşturdu.

Yuva Arayan Patiler
İzmir Büyükşehir Belediyesi, İnciraltı Kent Ormanı'nda düzenlediği sahiplendirme etkinliği ile geçici köpek bakım evlerinde tedavisi tamamlanan dört köpeği yeni yuvalarına kavuşturdu.

Hayvanseverlerin bir araya geldiği programda, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan "yuvaarayanpatiler.izmir.bel.tr" sahiplendirme sitesinin tanıtımı da gerçekleştirildi. Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD)'nin de katıldığı etkinlik süresince, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından sokak hayvanları için yapılan hizmetler ile genel bilgilendirmeler yapıldı. Ayrıca halka açık yerlerde, parklarda köpek gezdirme esnasında çevreye verilen zararların önlenmesi için yapılması gerekenler de anlatıldı. - İZMİRHemşireliği Bırakıp Yetişkin Film Yıldızı Olan Oyuncu, Kasabayı İkiye Böldü Ünlü YouTuber Emre Özkan, Hayatını Kaybetti

İş Yerine Uçarak Giden Adam Sosyal Medyayı Salladı!