Kullanılmış prezervatifleri temizleyip yeniden satmaya çalışan şahıstan pişkin savunma: Kötü bir şey yapılmadı - Son Dakika

Kullanılmış prezervatifleri temizleyip yeniden satmaya çalışan şahıstan pişkin savunma: Kötü bir şey yapılmadı

24.09.2020 20:31

Asya ülkesi Vietnam'da polis, otel çöplerinden toplanan ve yeniden satılmak üzere temizlenip paketlenen 324 bin kullanılmış prezervatife ele koydu. Depo sahibi ise kendisini "Ayda birer kez kullanan kişilerle temasa geçip burada topluyoruz. Kötü bir şey yapılmadı" şeklinde savundu.

Vietnam'ın Binh Duong eyaletindeki bir depoya düzenlenen baskında, piyasaya yeniden satılmak için kullanılmış 324 bin prezervatif ele geçirildi. Olayla ilgili olarak depo sahibi Pham Thi Thanh gözaltına alındı.

"PES" DEDİRTEN SAVUNMA

Thanh, olayla ilgili verdiği ifadesinde, "Kullanılmış prezervatifleri temizliyoruz. Ayda birer kez kullanan kişilerle temasa geçip burada topluyoruz. Kötü bir şey yapılmadı" diye kendini savundu.

Yüz binlerce kullanılmış prezervatifi temizleyip yeniden satmayı planlayan fabrikaya baskın

İMHA EDİLECEK

Thanh daha sonra sorgusunun ardından tutuklanarak, cezaevine gönderildiği ifade edildi. Ele geçirilen prezervatiflerin ağırlığı 369 kilogram olduğu belirtildi. Binh Duong İl Piyasa Yönetimi Müdürü Tran Van Tung, delil olarak ele geçirilen prezervatiflerin tehlikeli tıbbi atık sayıldığından dolayı soruşturma biter bitmez hemen imha edileceğini söyledi.

Polis, fabrika sahibinin tutuklandığını, sorgulamanın ardından resmi suçlamaları yönelteceklerini açıkladı.

Kullanılmış prezervatifleri temizleyip yeniden satmaya çalışan şahıstan pişkin savunma: Kötü bir şey yapılmadı
Kullanılmış prezervatifleri temizleyip yeniden satmaya çalışan şahıstan pişkin savunma: Kötü bir şey yapılmadı

Son Dakika Dünya Kullanılmış prezervatifleri temizleyip yeniden satmaya çalışan şahıstan pişkin savunma: Kötü bir şey yapılmadı - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (29)
  • Ahsen : Geri dönüşüm..ekonomiye katkı..çevre kirliliğine son.. Bayandan 2. El temiz..Hepsi denenmiş test edilmiş sağlam..mis gibi çamaşır suyuyla yıkanmış kurulanmış..kondom,da gelinen son nokta..Her bütçeye uyğun..onu bulamayanlarda var.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Galatasaray'ın listesinde bulunan eski futbolcusu Seri'ye lisans çıkarılmadı Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Azerbaycan, Ermenistan ordusuna ait iki İHA'yı düşürdü Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Yakalı toy kuşu, 7 yıl sonra bu kez Trabzon'da görüldü Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?