Yv Emlak Kurucusu Yiğit Varhan: "Alaçatı'da Fiyatlar İkiye Katlanacak" - Son Dakika

Yv Emlak Kurucusu Yiğit Varhan: "Alaçatı'da Fiyatlar İkiye Katlanacak"

30.05.2017 11:59
Yv Emlak Kurucusu Yiğit Varhan:

Alaçatı’nın yerli ve yabancı yatırımcıların gözdesi olduğunu söyleyen YV Emlak Kurucusu Yiğit Varhan, yeni ulaşım yatırımlarının bölgenin değerini artırdığını söyledi.

Alaçatı'nın yerli ve yabancı yatırımcıların gözdesi olduğunu söyleyen YV Emlak Kurucusu Yiğit Varhan, yeni ulaşım yatırımlarının bölgenin değerini artırdığını söyledi.

YV Emlak Kurucusu Yiğit Varhan, yapımı devam eden İstanbul- İzmir otoyolu ve Alaçatı Havalimanı'nın tamamlanmasıyla birlikte konut ve arsa fiyatlarının daha da yükseleceğini açıkladı. Alaçatı'nın 10 yıl öncesine göre değerini 10'a katladığını dile getiren Varhan, "Buraya yatırım yapanlar ciddi anlamda kazanç sağladı. Ege'nin tatil cenneti Çeşme Alaçatı ünlü isimlerin tatil adresi olmaya devam ediyor. Şirket olarak Acun Ilıcalı, Tümer Metin, Okan Buruk, Umut Elçioğlu, Uğur Ayaydın ve Şansal Büyüka gibi birçok ünlü ismi Alaçatı'da gayrimenkul sahibi yaptık. Alaçatı her geçen gün değerine değer katıyor. Yapımı süren İstanbul-İzmir otoyolunun 1.5 yıl içerisinde bitecek olması konut ve arsa fiyatlarını daha da yukarıya taşıyacak. Alaçatı Havalimanı'nın da yapımına başlandı" diye konuştu.

"Alaçatı yerli ve yabancı yatırımcının gözdesi olacak"

Çeşme'de birçok yerli ve yabancı firmanın 5 yıldızlı otel yatırımı gerçekleştirdiği bilgisini de veren Varhan, Amerika, İsveç, Almanya ve Fransa'dan birçok yatırımcının arsa alımları gerçekleştirdiğini, İstanbul, Bursa, Ankara ve Tekirdağ bölgelerinden yatırımcıların da bölgeye ilgi gösterdiğini dile getirdi.

Yiğit Varhan, sözlerini şöyle tamamladı: "İş, sanat ve siyaset yaşamından tanınmış birçok ünlü isim arsa ve ev yatırımları için Alaçatı'yı tercih etmeye devam ediyor. Çünkü İstanbul'da 2+1 daire fiyatına buradan havuzlu lüks villa alabilirsiniz. Alaçatı, özellikle güneye doğru gelişecek. Sörf merkezine giden yeni açılan yolun etrafı ve Ovacık bölgesi yatırımcılar için şu an büyük fırsat sunuyor. Yoğun arsa talepleri alıyoruz; fakat imarlı alan çok kalmadığı için talepleri karşılamakta zorlanıyoruz. Bölgenin belli kesimlerinin ileride imara açılarak Çeşme'ye daha fazla değer katacağına inanıyoruz". - İSTANBUL

Yv Emlak Kurucusu Yiğit Varhan: Alaçatı'da Fiyatlar İkiye Katlanacak
Yv Emlak Kurucusu Yiğit Varhan: Alaçatı'da Fiyatlar İkiye Katlanacak
Yv Emlak Kurucusu Yiğit Varhan: Alaçatı'da Fiyatlar İkiye Katlanacak

- Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Yv Emlak Kurucusu Yiğit Varhan: 'Alaçatı'da Fiyatlar İkiye Katlanacak' - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

İçişleri Bakanı Soylu, cinayete giden kadın sayısını açıklayıp isyan etti: Erkeklere sesleniyorum, kendinize gelin! Rekabet banyoya taşındı! Gülşah Saraçoğlu ve Ebru Polat duş alırken ürün tanıttı İmamoğlu'ndan tüyler ürperten iddia: İstanbul'da vefat sayısı 450'lere koşuyor, definlere yetişemiyoruz Türkiye'de Çin aşısı ücretsiz uygulanacak, diğer üreticilerin aşıları ise eczanelerden para ile alınabilecek Yusuf Yazıcı'nın performansı Fransa basınında gündem oldu Eski sevgilisinin oğlu tarafından darbedilen kadın: Bana kafa ve yumruk attı, ardından dövdü Aracını satmakta anlaştığı kişinin "Parayı EFT ile gönderiyorum" sözüne inanınca dolandırıldı Evli kadın saplantılı sapığın tecavüzüne uğradı, o görüntüler kocasına gönderilince soluğu mahkemede aldı