Nevşehir'deki zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi - Son Dakika

Nevşehir'deki zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

05.05.2021 10:47
Nevşehir'deki zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi, System.String[]

Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından vatandaşın alışveriş yaptığı iş yerlerinde denetim yapıldı.

Nevşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından vatandaşın alışveriş yaptığı iş yerlerinde denetim yapıldı.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, zabıta ekipleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma" sürecinde market, bakkal, fırın, pastane, kasap, manav ve gıda imalatı yapan işletmelerde denetimlerini sürdürüyor.

Halkın gıda ürünlerine belirlenen standartlar ve sağlıklı şekilde ulaşabilmesi için çalışmalarına aralıksız devam eden ekipler, usulsüz fiyat artışlarının önüne geçmek için ürünlerin fiyat kontrollerini de yaptı.

Zabıta ekipleri denetimlerde tam kapanma sürecinin kontrollü bir şekilde yönetilmesi ve virüsün yayılmasının önlenmesi amacıyla esnaf ve vatandaşa maske, mesafe kuralları konusunda bilgilendirme yaptı.

Nevşehir'deki zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
Nevşehir'deki zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi
Nevşehir'deki zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Nevşehir'deki zabıta ekipleri iş yerlerini denetledi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cristiano Ronaldo, 3 farklı kulüp ve Milli Takım'da 100 gol atan ilk futbolcu oldu Cristiano Ronaldo, 3 farklı kulüp ve Milli Takım'da 100 gol atan ilk futbolcu oldu Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Filistin çağrısı! Dünya katliama sessiz kalınca İngilizce paylaşım yaptı Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Filistin çağrısı! Dünya katliama sessiz kalınca İngilizce paylaşım yaptı Filistin Devlet Başkanı Abbas, İsrail'e tek şart sundu: Kudüs kırmızı çizgimizdir Filistin Devlet Başkanı Abbas, İsrail'e tek şart sundu: Kudüs kırmızı çizgimizdir 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı 3 kişinin öldüğü silahlı çatışmada Sedat Peker bağlantısı Bekçilerin para kavgasında kan döküldü! Önce arkadaşını vurdu sonra canına kıydı Bekçilerin para kavgasında kan döküldü! Önce arkadaşını vurdu sonra canına kıydı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı Dünyanın en büyük ikinci canlı türüydü! Savaş gemisinin gövdesinden 2 ölü fin balinası çıkarıldı Nezen Germiyen cinayetinde kilit isim Ahmet Taşkın'ın arkadaşı konuştu: Bana öldürdüğünü itiraf etti Nezen Germiyen cinayetinde kilit isim Ahmet Taşkın'ın arkadaşı konuştu: Bana öldürdüğünü itiraf etti Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı? Meselenin aslı ortaya çıktı! Filistinliler topraklarını Yahudilere sattı mı?
Advertisement