Zabıta Ekiplerinden Okul Kantinlerine Denetim - Son Dakika

Zabıta Ekiplerinden Okul Kantinlerine Denetim

05.01.2012 16:00
Zabıta Ekiplerinden Okul Kantinlerine Denetim, System.String[]

Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, okul kantinlerini denetledi.

Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, okul kantinlerini denetledi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, yapılan denetimlerde kantinlerde satılan gıda maddeleri incelendi, ruhsatsız ve eksik belgesi olan işletmelere ceza yazıldı.

Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, amaçlarının öğrencilerin daha hijyenik ortamlarda sağlıklı beslenmelerine olanak sağlamak olduğunu belirterek, sağlığı olumsuz etkileyecek gıda maddelerinin okul kantinlerinde satışına kesinlikle izin vermeyeceklerini kaydetti.

- ESKİŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Zabıta Ekiplerinden Okul Kantinlerine Denetim - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MasterChef'te talihsiz kaza! Parmağı kesilen Barbaros hastaneye götürüldü İçişleri Bakanlığı'nın genelgesinde sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olanlar madde madde sıralandı! İşte o liste Market, bakkal, kasap hafta sonu 10.00-17.00 arasında faaliyet gösterecek Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı