Zabıta Kantin ve Kafeteryaları Denetledi - Son Dakika

Zabıta Kantin ve Kafeteryaları Denetledi

26.11.2012 12:50
Zabıta Kantin ve Kafeteryaları Denetledi, System.String[]

Mersin'in Tarsus ilçesinde zabıta ekipleri, okul kantinlerini denetledi.

Mersin'in Tarsus ilçesinde zabıta ekipleri, okul kantinlerini denetledi.

Zabıta Müdürlüğü ve Sağlık işleri Müdürlüğü personelince yapılan rutin denetimlerde, okul kantinleri, lokantalar, kafeteryalar, döner ve tantuni salonlarına baskın düzenlendi. Kent genelinde yapılan denetimlerde, öncelikle işletmelerin asgari teknik ve hijyenik kurallara riayet edip etmediği, personel kılık ve kıyafeti, kişisel temizliği kontrol edilerek gereken özeni göstermeyenlere cezai işlem uygulandı.

Yeni Ömerli Mahallesi Langen Bulvarı'ndaki işletmelerde kullanılan LPG tüplerinde yasal mevzuat gereği, usulüne uygun olarak bağlantı yapılıp yapılmadığı ve gaz kaçak detektörü var olup olmadığı kontrol edilerek gerekli güvenlik önlemlerini almayan işletmelere, bilgi verilerek eksiklikler konusunda işlem yapıldı.

Denetimler sırasında satışa sunulan et ve et ürünlerinden numune alınarak türlerinin belirlenmesi için Belediye Gıda ve Su Laboratuarı'na gönderildi.

Zabıta Kantin ve Kafeteryaları Denetledi
Zabıta Kantin ve Kafeteryaları Denetledi

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Zabıta Kantin ve Kafeteryaları Denetledi - Son Dakika


Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti KKTC seçimleri üzerinden polemik yaşayan Adil Gür ve Kemal Öztürk canlı yayında fena kapıştı "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Vakalardaki vahim artış sonrası Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: İlave tedbirler gündemde değil Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret