Son Dakika Haberleri: Zabıta Memuru, Arkadaşını 10 Bıçak Darbesiyle Öldürdü

Zabıta Memuru, Arkadaşını 10 Bıçak Darbesiyle Öldürdü

6 ay önce

Kastamonu'da zabıta memuru Ahmet T., birlikte alkol aldığı arkadaşı Deniz Şenoğlu'nu 10 bıçak darbesiyle öldürdü.

Kastamonu'da dün gece saatlerinde Kuzeykent Mahallesi'nde zabıta memuru Ahmet T., birlikte alkol aldığı arkadaşı, bir otobüs firmasında müdürlük yapan Deniz Şenoğlu'nu (43) 10 bıçak darbesiyle öldürdü.

TARTIŞMA ÇIKTI

Deniz Şenoğlu, evde yalnız başınayken kendisine misafir olan arkadaşı Ahmet T. ile birlikte alkol almaya başladı. Her ikisi de evli olan iki arkadaş arasında bilinmeyen nedenle tartışma çıktı.

KOMŞULAR GÜRÜLTÜYÜ DUYUP POLİSİ ARADI

Tartışmanın büyümesi üzerine Ahmet T., eline geçirdiği ekmek bıçağı ile Deniz Şenoğlu'nu 10 bıçak darbesiyle yaraladı. Gelen gürültüler üzerine komşuları, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

HAYATA VEDA ETTİ

Ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Deniz Şenoğlu, doktorların tüm müdahalesine karşın kurtarılamadı. Cinayet zanlısı Ahmet T. ise olay yerinde gözaltına alındı.

ÇOK SAMİMİ ARKADAŞTILAR

Sık sık görüşen ve çok samimi arkadaş oldukları belirtilen Deniz Şenoğlu ve Ahmet T.'nin bir gün önce sosyal medya hesabından, sofra hazırlarken çekindikleri fotoğrafı paylaştıkları ortaya çıktı.

Fotoğrafta Ahmet T., mutfakta bir şeyler hazırlarken, Deniz Şenoğlu'nun da masada oturduğu görüldü.


YORUMLAR


Ayvacık'taki Deprem Anının En Net Görüntüsü Ortaya Çıktı! Büyük Panik Kamerada Vatandaşın İhbarı ile Yabancı Tabelalar Tek Tek Söküldü

Dolar Yeni Güne Nasıl Başladı? İşte Son Durum