Zabıtadan Belediye Başkanı Arpacıoğlu'na Ziyaret - Son Dakika

Zabıtadan Belediye Başkanı Arpacıoğlu'na Ziyaret

08.09.2012 11:20
Zabıtadan Belediye Başkanı Arpacıoğlu'na Ziyaret, System.String[]

Zabıta Teşkilatı'nın 186. kuruluş yıl dönümünde Belediye Başkan Yardımcısı Çöp, Zabıta Müdürü Fahri Yüksel ve zabıta çalışanları Ünye Belediye Başkanı Arpacıoğlu'nu ziyaret etti.

Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 186. yıl dönümü münasebetiyle; Zabıtalardan sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Çöp, Zabıta Müdürü Fahri Yüksel ve zabıta çalışanları Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu'nu makamında ziyaret etti. Ziyarette bir konuşma yapan Zabıta Müdürü Fahri Yüksel, "Tüm Türkiye de 3-9 Eylül zabıta haftası olarak kutlanıyor. Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 186. yıl dönümü sebebiyle sizlere ziyarette bulunmak istedik. Ünye Belediyesi zabıta ekibimiz 24 saat şehrin düzenini, sağlığını ve huzurunu özveriyle sağlamakla birlikte üzerine düşen sorumluluğun hassasiyeti içerisinde çalışmalarını sürdürmektedirler. Ben size kendi şahsım ve arkadaşlarım adına bizleri makamınıza kabul ettiğiniz için teşekkür ediyorum." dedi.

Ziyaretten memnun kaldığını belirten Başkan Arpacıoğlu da, "Zabıta, büyük özveri isteyen meslek dallarından bir tanesidir. Bu büyük fedakarlık isteyen mesleğin en büyük destekçileri de bizler olmalıyız. Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 186. yılı olması nedeniyle ben Ünye zabıtası nezdinde bütün zabıta arkadaşların görevlerinde başarılar diliyor, haftalarını kutluyorum." şeklinde konuştu.

Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü de ziyaret eden zabıta ekipleri daha sonra esnaf ve vatandaşlara karanfil dağıttı.

Zabıtadan Belediye Başkanı Arpacıoğlu'na Ziyaret
Zabıtadan Belediye Başkanı Arpacıoğlu'na Ziyaret
Zabıtadan Belediye Başkanı Arpacıoğlu'na Ziyaret
Zabıtadan Belediye Başkanı Arpacıoğlu'na Ziyaret

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Zabıtadan Belediye Başkanı Arpacıoğlu'na Ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor Bakan Koca'nın ismini vererek uyardığı kentimizden yasak haberi geldi TSK, yerli ve milli silahları ilk kez kullandı! Yapılan atışlar, Azerbaycanlı kardeşlerimize ithaf edildi Paşinyan "Karabağ olmazsa biteriz, silahlanın" çağrısı yapmıştı! Azerbaycan, Karabağ'ın kalbine giden kenti kuşattı