Yaşlı kadın düşünce yardımına zabıta koştu! Eliyle yastık yapıp montuyla üstünü örttü - Son Dakika

Yaşlı kadın düşünce yardımına zabıta koştu! Eliyle yastık yapıp montuyla üstünü örttü

03.03.2021 13:28

Bursa'da parkta yürüdüğü esnada yere düşen yaşlı kadının yardımına Kestel Belediyesi Zabıta Ekipleri koştu. Bir zabıta personeli, montunu çıkartıp yaşlı kadının üzerini örterken, bir eliyle yerde yatan yaşlı kadının başına yastık yaptı. Yaşlı kadın daha sonra sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.

Olay, Bursa'nın Kestel İlçesi'nde bulunan bir parkta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre parkın içerisinde yürüyen 68 yaşındaki Kamile Özgen, dengesini kaybederek yere düştü.

Yaşlı kadın düşünce yardımına zabıta koştu! Eliyle yastık yapıp montuyla üstünü örttü

ZABITANIN DAVRANIŞI YÜREKLERİ ISITTI

Kafasını yere vuran yaralı kadının yardım çağrısına, parkta bulunan Kestel Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri koştu. Yaşlı kadının yanına gelen ekipler, durumu önce 112 ekiplerine bildirdi. Bir zabıta personelinin yaşlı kadına örnek davranışı ise takdir topladı.

Yaşlı kadın düşünce yardımına zabıta koştu! Eliyle yastık yapıp montuyla üstünü örttü

MONTUYLA ÜSTÜNÜ ÖRTTÜ, ELİYLE YASTIK YAPTI

Üzerindeki montu çıkartıp, üşüyen kadının üzerine örten zabıta personeli daha sonra elini, yaşlı kadının başının altına koyarak yastık yaptı. 112 ekipleri gelene kadar moral verilmeye çalışılan Kamile Özgen, sağlık ekipleri tarafından Kestel Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaşlı kadının belinde kırık olduğu belirtildi.

Yaşlı kadın düşünce yardımına zabıta koştu! Eliyle yastık yapıp montuyla üstünü örttü

Kaynak: İHA

Son Dakika Yaşam Yaşlı kadın düşünce yardımına zabıta koştu! Eliyle yastık yapıp montuyla üstünü örttü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Güzel oyuncu Öykü Karayel anne oldu Güzel oyuncu Öykü Karayel anne oldu Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu İstanbullular hafta sonuna yağmurla başladı İstanbullular hafta sonuna yağmurla başladı Aracı olan herkesi ilgilendiriyor! Lastik etiketlerine düzenleme geldi Aracı olan herkesi ilgilendiriyor! Lastik etiketlerine düzenleme geldi Genç oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa etti Genç oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa etti Taksiciyi yol ortasında çekip vurdular! O anlar saniye saniye güvenlik kamerasında Taksiciyi yol ortasında çekip vurdular! O anlar saniye saniye güvenlik kamerasında Bakan Soylu kısıtlamada Bakan Soylu kısıtlamada "pasaport" kurnazlığı yapanları uyardı: Kim bunu istismar etmeye kalkarsa ikametini iptal ederim, acımam Montrö bildirisinde imzası olan amiral, ayağına kelepçe takılmasına isyan etti Montrö bildirisinde imzası olan amiral, ayağına kelepçe takılmasına isyan etti