Zabıtalar, Kartepe Sukay Park'ta Buluştu - Son Dakika

Zabıtalar, Kartepe Sukay Park'ta Buluştu

08.09.2012 11:03
Zabıtalar, Kartepe Sukay Park'ta Buluştu, System.String[]

Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, il genelindeki zabıtalarla Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'ın ev sahipliğinde Kartepe Sukay Park'ta kahvaltıda biraraya geldi.

Zabıta Teşkilatı'nın 186. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, il genelindeki zabıtalarla Belediye Başkanı Şükrü Karabalık'ın ev sahipliğinde Kartepe Sukay Park'ta kahvaltıda biraraya geldi.

Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürü Selman Çelik ve ekibi zabıta teşkilatının kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında il genelindeki zabıtalarla, Sapanca Gölü kıyısında bulunan Kartepe Sukay Parkı'nda ki kahvaltıda buluştu. Kartepe manzarası ve eşsiz doğası eşliğinde göl kıyısındaki tesiste gerçekleşen kahvaltıda Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık ve Başkan Yardımcısı Şehir Plancısı Bali Holat, ilçe zabıta müdürleri ve zabıta personelleri ile bir araya geldi.

Kartepe Belediyesi Zabıta Müdürü Selman Çelik, konukları ile yakından ilgilenirken, bu anlamlı günde kendilerini yalnız bırakmayan başkanlarına ve meslekdaşlarına teşekkür etti. Çelik, "Belediyenin aynası olan zabıta teşkilatının birer neferi olan bizler, daha huzurlu, düzenli ve sağlıklı bir kente sahip olması için 24 saat zaman mefumu olmaksızın özverili bir şekilde çalışmaktayız. Bizlere destekleri ile moral veren başkanımıza da teşekkür ederim" dedi.

Zabıta Teşkilatı'nın kuruluş yıldönümünde zabıtaları Kartepe'de ağırlamaktan mutlu olduklarını belirten Belediye Başkanı Şükrü Karabalık da, "Belediyecilik Türk toplumunda çok eski kuruluşlardandır. Zabıta Teşkilatı da toplumdaki esenliğin sağlanmasında önemli bir kuruluştur. Zabıta teşkilatı her tür varlığın korunup kollanmasında ve sürdürülebilir olmasında bu esenliği sağlamakla görevli önemli bir teşkilattır. Bizlerde bu önemli teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü kutlarız" diye konuştu.

Kartepe hakkında bilgiler de veren Başkan Karabalık, tarım, sanayi ve turizm ile iç içe olan Kartepe'de görev yapmanın zorluğuna da dikkat çekerken ilçede yaşanan ciddi değişimi gözler önüne serdi. Kartepe'nin sahip olduğu değerler arasında yer alan kar ve su kayağı, havalimanı, hipodromu, kent merkezi projesi, hızlı treni yanı sıra sanayisi, tarımı ve turizmi ile dünyada bu kadar değere sahip yer olmadığını belirten Başkan Karabalık, bu değerlerin Kocaeli'de toplandığı tek yerin de Kartepe olduğunu söyledi. - KOCAELİ

Zabıtalar, Kartepe Sukay Park'ta Buluştu
Zabıtalar, Kartepe Sukay Park'ta Buluştu
Zabıtalar, Kartepe Sukay Park'ta Buluştu
Zabıtalar, Kartepe Sukay Park'ta Buluştu
Zabıtalar, Kartepe Sukay Park'ta Buluştu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Zabıtalar, Kartepe Sukay Park'ta Buluştu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dağlık Karabağ'da 112 ton altını kaptırmak istemeyen Rus şirket bölgeye silah ve asker yığıyor Çoklu organ yetmezliğiyle savaşan Hakan Taşıyan'dan müjdeli haber geldi Koronavirüse yakalanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 1,5 ay sonra yemek yiyebildi Son Dakika! Grip aşısı olabileceklerin listesi e-Nabız'a yüklendi Adnan Oktar'ın Ankara'daki evlerinden 10 milyon dolarlık fosil çıktı Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı Sakarya'da yaşayan Türkmen genç, Instagram'ın açığını bulunca 10 bin dolar ödül kazandı Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi