Zafer Kalkınma Ajansı, Soma'da Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi - Son Dakika

Zafer Kalkınma Ajansı, Soma'da Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi

26.11.2012 16:00
Zafer Kalkınma Ajansı, Soma'da Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi, System.String[]

Manisa'nın Soma ilçesinde, Zafer Kalkınma Ajansı tarafından tanıtım ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Manisa'nın Soma ilçesinde, Zafer Kalkınma Ajansı tarafından tanıtım ve bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Soma Belediyesi Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantıda ajans tarafından açılan "2012 Sosyal Kalkınma ve Sosyal Alt Yapı Hibe Programları" kapsamındaki 2 yeni destek programına ilişkin bilgi verildi, katılımcılar projelerin nasıl hazırlanıp sunulacağına dair bilgilendirildi.

Toplantıya, Soma Kaymakamı Abdulkadir Karataş, Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene, ELİ Müessese Müdür Yardımcısı Süleyman Altıparmak, belde belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve daire amirleri katıldı.

Muhabir: Soner Övümlü/ Senem Yazıcı

Yayıncı: Ramazan Ercan - MANİSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Zafer Kalkınma Ajansı, Soma'da Bilgilendirme Toplantısı Düzenledi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Otoyol ve köprülere "dinamik fiyatlandırma" modeli geliyor: Geçişler ucuzlayacak Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Cumhuriyet Bayramı'na damga vuran görüntü: Karton toplayıcıları arabalarını Türk bayraklarıyla süsledi Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu