Zafer Kalkınma Ajansının Mali Destek Programları - Son Dakika

Zafer Kalkınma Ajansının Mali Destek Programları

02.01.2012 18:00
Zafer Kalkınma Ajansının Mali Destek Programları, System.String[]

Zafer Kalkınma Ajansının Mali Destek Programları kapsamında ajansın faaliyetlerini sürdürdüğü Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak illerinde eğitim toplantıları yapıldığı bildirildi.

Zafer Kalkınma Ajansının Mali Destek Programları kapsamında ajansın faaliyetlerini sürdürdüğü Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak illerinde eğitim toplantıları yapıldığı bildirildi.

Ajans Genel Sekreterliğinden yapılan yazılı açıklamada, 26 Aralık 2011'de başvuruları alınmaya başlanan Odak Sektörler Mali Destek Programı (ODAK) ve Sürdürülebilir Kırsal ve Kentsel Altyapı Mali Destek Programı (SÜKAP) çerçevesinde eğitim toplantılarına başlandığı belirtildi.

SÜKAP eğitimlerinden ilkinin Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak il merkezlerinde gerçekleştirildiği duyurulan açıklamada, "SÜKAP'a başvuru süreci, projelerin değerlendirilmesi ve destek almaya hak kazanan projelere yapılacak izleme-değerlendirme faaliyetlerine ilişkin bilgilendirmelerde bulunan ajans uzmanlarımız, katılımcılara ayrıca proje yazma ve yürütme konusunda da kısa bir eğitim verdi" denildi.

Açıklamada, eğitim toplantılarının il merkezleri ve ilçelerde devam edeceği kaydedildi.

- KÜTAHYA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Zafer Kalkınma Ajansının Mali Destek Programları - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Koronavirüsü yenen insanlarda semptomlar 2 veya 3 ay daha görülüyor Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı İflas kararı verilen İstanbul Bilişim'in raporu, aile hesabına milyonlarca liranın gönderildiğini ortaya çıkardı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Pompeo, Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanlarını ülkesine davet etti Suudi Arabistan'da Türk mallarına boykota ülkenin en büyük süpermarket zinciri de katıldı Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı